Walka o przyszłość Marcelka wciąż trwa! Pomóż!

Marcel Mąka

Walka o przyszłość Marcelka wciąż trwa! Pomóż!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0198499
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Marcel Mąka, 3 latka
Kościelisko, małopolskie
Choroby neurologiczne
Rozpoczęcie: 16 Listopada 2022
Zakończenie: 2 Stycznia 2024

Opis zbiórki

Trudno opisać słowami, jak bardzo wdzięczni jesteśmy za Waszą pomoc. Zebrane podczas pierwszej zbiórki środki w pełni wykorzystaliśmy na rehabilitację Marcelka. Synek był na dwóch turnusach, które znacznie poprawiły jego rozwój.

Niestety to wciąż za mało, by osiągnął sprawność i w przyszłości mógł wieść normalne życie. Rzeczywistość naszego synka to intensywna rehabilitacja pod okiem specjalistów, regularne zajęcia z neurologopedą oraz terapeutą SI. To wszystko niestety kosztuje tak wiele...

Nasz ukochany Marcelek urodził się jako wcześniak, nagle, już w 29 tygodniu ciąży. Był tak mały, tak kruchy... Ważył zaledwie 1300 gramów! Mimo że bardzo chciałam poznać nasze dziecko, wiedziałam, że przyszedł na świat dużo za wcześnie.

Jego pierwsze dni były koszmarem, tak bardzo bałam się o jego życie. USG główki potwierdziło leukomalację, inaczej uszkodzenie istoty białej. To zaburzenia prowadzące do trwałego uszkodzenia mózgu. To wyrok, z którym już zawsze przyjdzie mu walczyć...

Syn ma skończone 2-latka. Nie potrafi siedzieć, raczkować, rozwija się znacznie wolniej niż zdrowe dzieci. Nie wiemy jeszcze, czy kiedykolwiek będzie w stanie chodzić. Lekarze dodatkowo zdiagnozowali MPD psychoruchowe, które znacząco wpływa na jego rozwój.

Dzięki Twojemu wsparciu będziemy w stanie pokryć koszty terapii, rehabilitacji i potrzebnych sprzętów. Roczny koszt leczenia naszego synka to ok. 30 tysięcy złotych. Jako rodzice zrobimy wszystko, by zapewnić Marcelkowi jak najlepsze warunki w walce o samodzielność. Wierzymy, że praca, którą wykonujemy dziś, zaprocentuje w przyszłości.

Dziękujemy za każdą złotówkę!

Rodzice Marcelka

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0198499
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki