Pomóż zakończyć cierpienie. Wspieramy Marcelinkę!

Marcelina Dera

Pomóż zakończyć cierpienie. Wspieramy Marcelinkę!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0144428
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie, zakup środków higienicznych, leków i odzieży leczniczej, dojazdy

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Marcelina Dera, 3 latka
Nakło nad Notecią, kujawsko-pomorskie
Atopowe zapalenie skóry
Rozpoczęcie: 11 Sierpnia 2021
Zakończenie: 27 Lutego 2024

Opis zbiórki

Nie jestem w stanie wyobrazić sobie cierpienia, przez które przechodzi moje dziecko. Nie mogę pogodzić się z tym, że ta paskudna choroba dopadła właśnie ją! Marcelinka choruje na atopowe zapalenie skóry, niestety jej przebieg jest bardzo ciężki.

Skóra mojej córeczki jest bardzo sucha, w licznych miejscach na jej maleńkim ciałku widać zmiany, ogniska zapalne czy przeczosy. Prócz środków pielęgnacyjnych, maści i leków Marcelinka potrzebuje także specjalistycznej, kosztownej diety. Wciąż żyję nadzieją, że córeczka wyrośnie z tego, da radę pokonać chorobę, która teraz tak bardzo uprzykrza życie jej i nasze. 

Ze względu na chorobę córki, nie mogę podjąć pracy. Jedynym żywicielem rodziny jest mąż, którego zarobki nie pozwalają nam na zaspokojenie wszystkich potrzeb chorego dziecka.

Marcelina zakwalifikowała się do leczenia biologicznego ze względu na ostry przebieg choroby. Leczenie to wiąże się comiesięcznymi wizytami w szpitalu w Łodzi a w razie zaostrzenia choroby częściej niż raz w miesiącu. To dlatego proszę o wsparcie. Dla nas każda złotówka będzie wielką pomocą, pomocą, dzięki której Marcelinka będzie mniej cierpieć...

Monika, mama Marceliny 

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0144428
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki