Usłysz wołanie o pomoc! Marcin potrzebuje aparatów słuchowych!

Marcin Kubicki
Zbiórka zakończona

Usłysz wołanie o pomoc! Marcin potrzebuje aparatów słuchowych!

Cel zbiórki:

Zakup aparatu słuchowego

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Marcin Kubicki, 34 lata
Bilcza, świętokrzyskie
Niedosłuch obustronny
Rozpoczęcie: 30 Czerwca 2022
Zakończenie: 8 Października 2022

Opis zbiórki

Czy będę w stanie usłyszeć zbliżające się niebezpieczeństwo albo szeptane do ucha słowa? Czy może już zawsze będę się obawiał o swoją przyszłość przez chorobę, z którą przyszło mi żyć? Nie zliczę ile razy zadaję sobie te pytania w nadziei, że komplikacje zdrowotne nie będą w stanie odebrać mi normalnego życia. 

Mam 32 lata, ale od urodzenia zmagam się z niedosłuchem prawego i lewego ucha. Jest to niestety trwały ubytek, dlatego od dziecka noszę aparaty słuchowe. Ich użyteczność jest jednak ograniczona czasowo. Po mniej więcej 5-8 latach wymagają one wymiany, ponieważ przestają spełniać swoje funkcje. Nie przewodzą już dźwięków tak, jak trzeba.

Aparat, który noszę obecnie, mam już piąty rok. W sierpniu konieczna będzie jego wymiana. Niestety, koszt nowego może wynieść nawet 30 tys. złotych, a ja wraz z żoną nie mam aż tylu środków! Bez aparatu słuchowego nie będę w stanie pracować ani wykonywać codziennych obowiązków, a to sprawia, że czuję się kompletnie bezradny. 

Bardzo Was proszę o pomoc, bo bez niej nie mam szans na to, by normalnie funkcjonować. Każdy pomocny gest z Waszej strony naprawdę wiele dla mnie znaczy, bo daje mi szansę na sprawne jutro.

Nie jest łatwo żyć, wiedząc, że nie mamy dostępu tak naprawdę do pełni tego życia, że na naszej drodze stoją ograniczenia, które decydują niemalże o wszystkim, a my czujemy się wobec nich bezsilni. A ja nie mogę się tak czuć. Mam wspaniałą rodzinę, którą muszę się zaopiekować, mam jeszcze tyle planów, z których nie chciałbym rezygnować. Proszę z całego serca o pomoc!

Marcin

Obserwuj ważne zbiórki