Wypadek zmienił życie Marcina i jego całej rodziny! Potrzebna pomoc w powrocie do zdrowia!

Marcin Kusz

Wypadek zmienił życie Marcina i jego całej rodziny! Potrzebna pomoc w powrocie do zdrowia!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0193409
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

3-miesięczny turnus rehabilitacyjny

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja VOTUM
Marcin Kusz, 46 lat
Lubiechnia Wielka, lubuskie
Stan po wypadku - złamanie kręgosłupa szyjnego, plegia kończyn dolnych, niedowład kończyn górnych, stłuczenie płuca lewego
Rozpoczęcie: 15 Marca 2022
Zakończenie: 25 Grudnia 2023

Opis zbiórki

Przez tyle lat jako rodzina byliśmy prawdziwie szczęśliwi i nic nie było w stanie tego zakłócić. Żyliśmy planowaniem swojej przyszłości, cieszyliśmy się, że mamy jeszcze tyle przed sobą. Nie przypuszczaliśmy, że chwilę później los przygotuje dla nas tak potworny scenariusz, że nasza codzienność wywróci się do góry nogami.. 

Mąż uległ poważnemu wypadkowi, w którym doznał wielu obrażeń: złamania kręgosłupa szyjnego, porażenia kończyn dolnych i niedowładu kończyn górnych oraz stłuczenia lewego płuca. W konsekwencji, z mężczyzny w pełni sił, w jednej chwili, zmienił się w pacjenta uzależnionego od pomocy innych osób. 

Marcin Kusz

Marcin zawsze był aktywny, pomocny. Motoryzacja to jego największa pasja. Gdy tylko mógł, angażował się w organizację wyścigów charytatywnych. Propagując swoje hobby, brał też czynny udział w tworzeniu toru motocrossowego. Wiedziałam, że nagła utrata tego, co kochał i życie, które zmieniło się o 180 stopni, nie będą dla niego łatwe, dlatego chcę zrobić, co w mojej mocy, aby pomóc mu odzyskać chociaż część sprawnej i samodzielnej codzienności. 

Prosimy Was o wsparcie, ponieważ sami nie damy rady zapewnić Marcinowi niezbędnej rehabilitacji, a bez tego nie ma szans na jakikolwiek powrót do normalności. Koszty, z którymi wiążą się systematyczne ćwiczenia, przerastają nasze możliwości, dlatego będziemy wdzięczni za każdy gest wsparcia z Waszej strony! 

Ela, żona

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0193409
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki