Marcin Łaszkiewicz

Marcin Łaszkiewicz, 36 lat

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0226001
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Marcin Łaszkiewicz, 36 lat

Choroba Alzheimera
Bulkowo, mazowieckie

Alzheimer zabiera życie Marcina - proszę, pomóż mi uratować męża!

Demencja zaczęła zabierać pamięć mojego męża, Marcina, gdy miał 33 lata. Przed nami miały być tysiące wspólnych wspomnień, a walczymy chociaż o obecne.

W 2019 r. zaczęły się pierwsze sygnały kłopotów z pamięcią. W lutym 2021 r. badania wykryły mutację PSEN1 powiązaną z chorobą Alzheimera. Marcin znika... Alzheimer codziennie zabiera Marcinowi kolejne przywileje życia: sprawność, pamięć, pogodę ducha, siebie. Oprócz tego, że zabrał mu normalne codzienne życie, jakie prowadzi każdy z nas, to jeszcze w bardzo szybkim tempie uwstecznia jego mózg. 

Walczę z całych sił, bo przecież jego wspomnienia to również ja... Jeśli Marcin nie będzie pamiętał, kim jestem, a może nawet czy w ogóle wziął ślub, trudno jest znaleźć na to słowa. Może pewnego dnia stanąć przed lustrem i nie rozpoznać w odbiciu samego siebie. To przerażające, jak gdyby nigdy się nie żyło...

Większości z Was pewnie nigdy nie poznam osobiście, ale wiedzcie, że każda wpłata jest dla nas olbrzymim darem, bo umożliwia kolejny dzień walki z czymś strasznym, co powoli usuwa mnie z pamięci męża, a jego z aktywnego życia i możliwości pracy.

Bardzo Wam dziękuję,

Małgorzata, żona Marcina 

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0226001
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki