Wg statystyk zostało mi 14 miesięcy życia. Ja chcę żyć dłużej, bo mam dla kogo! POMOŻESZ?

Marcin Rzemykowski

Wg statystyk zostało mi 14 miesięcy życia. Ja chcę żyć dłużej, bo mam dla kogo! POMOŻESZ?

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0345538
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Nierefundowane leczenie onkologiczne

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Marcin Rzemykowski, 46 lat
Golęczewo, wielkopolskie
Nowotwór złośliwy mózgu
Rozpoczęcie: 20 Września 2023
Zakończenie: 20 Grudnia 2023

Opis zbiórki

Zaczęło się tak szybko, że niczego nie pamiętam. Obudziłem się z diagnozą tak tragiczną, że nie mogłem w nią uwierzyć. Spokojne, rodzinne życie, wszystkie plany i marzenia odeszły na drugi plan, a ja? Zacząłem walczyć o życie!

Bolała mnie głowa, straciłem przytomność, trafiłem do szpitala. Tyle wiem z opowiadań. W sierpniu zostałem poddany pilnej operacji usunięcia guza mózgu a rozpoznanie neuropatologiczne, które otrzymałem to: rozrost złośliwego glejaka.

Glejaki to grupa chorób obejmująca różne nowotwory mózgu i rdzenia. W czterostopniowej skali WHO rokowania na wyleczenie pogarszają się wraz ze wzrostem stopnia zaawansowania a u mnie wystąpił stopień WHO G4.

Marcin Rzemykowski

Pacjenci, u których stwierdzono glejaka IV stopnia – średnio przeżywają około 14 miesięcy, przy podjętym leczeniu operacyjnym, radioterapii i chemioterapii (niepodjęte leczenie to wyrok śmierci).

Uzyskaliśmy informację o możliwości leczenia metodą NanoTherm, która jest innowacyjną metodą leczenia guzów nowotworowych. Metodę tą można stosować do leczenia różnych typów nowotworów w tym glejaka wielopostaciowego – leczenie w Polsce to koszt ok. 200 000 złotych...

Czekamy właśnie na zakwalifikowanie do wspomnianej terapii. Dotychczas otrzymałem zielone światło leczenia radioterapią i otrzymałem już kartę DILO (Karta Diagnostyki i Leczenia Onkologicznego). Jednocześnie w szpitalu, do którego zostałem przewieziony po operacji, na dalsze leczenie stwierdzono, że przeszedłem udar...

Marcin Rzemykowski

Po zakończeniu radioterapii będę musiał przejść rehabilitację, obecnie moje zdolności ruchowo poznawcze są znacznie ograniczone.

Zamiast wyjechać z rodziną nad morze, ja walczę o wyleczenie i szansę na możliwość pokazania morza dzieciom w kolejnych latach... Moje dzieci są jeszcze małe. Syn Jasiu w listopadzie skończy trzy lata oraz córka Helenka w lipcu skończyła rok. 

Mam dla kogo walczyć, mam dla kogo żyć. Proszę, pomóż mi...

Marcin 

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0345538
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki