Upadek zniszczył zdrowie Marka! Ratuj!

Marek Anzorge

Upadek zniszczył zdrowie Marka! Ratuj!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0184960
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Marek Anzorge, 51 lat
Częstochowa, śląskie
Stan po wypadku - upadek z wysokości
Rozpoczęcie: 25 Lutego 2022
Zakończenie: 27 Grudnia 2023

Opis zbiórki

Moment, ułamek sekundy, chwila… Tak niewiele trzeba, by wydarzyła się tragedia. 15 stycznia tego roku, mój ukochany mąż uległ wypadkowi. Upadek z wysokości kilku metrów zmieniła nasze życie...

Skutkiem upadku jest złamany odcinek piersiowy kręgosłupa oraz uszkodzony rdzeń... Byliśmy załamani, ale jednocześnie pełni nadziei, ponieważ mąż natychmiast trafił na stół operacyjny, by ratować jego stan przed jeszcze gorszymi skutkami. 

Dalsze postępowanie to przede wszystkim rehabilitacja. Lekarze mówią, że nie można tego zaniedbać – chodź rdzeń został uszkodzony jest szansa, że mąż odzyska jakiś procent sprawności. Niestety, główną przeszkodą w odzyskiwaniu zdrowia są środki –  a dokładniej ich brak. Kwoty rehabilitacji, turnusów oraz zabiegów przekraczają nasze możliwości. A najważniejsze, to działać szybko. Razem z mężem zdecydowaliśmy się na założenie zbiórki, ponieważ wierzymy, że wspólnymi siłami uda się zawalczyć o sprawność Marka. 

Każda złotówka, dobre słowo czy udostępnienie to paliwo do działania. Musimy przejść tę drogę sami, a największy jej trud spoczywa na Marku. Każda pomoc uczyni ją lżejszą do pokonania.

Zofia, żona Marka

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0184960
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki