Choroba zabiera Markowi radość z życia - pomóż mu w walce z niepełnosprawnością!

Marek Bauza

Choroba zabiera Markowi radość z życia - pomóż mu w walce z niepełnosprawnością!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0161075
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Rehabilitacja, leczenie

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Marek Bauza, 48 lat
Szczecin, zachodniopomorskie
Cukrzyca, otyłość, stan po złamaniu kości udowej, zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa,
Rozpoczęcie: 16 Listopada 2021
Zakończenie: 11 Maja 2024

Opis zbiórki

Chciałbym, choć na chwilę poczuć się jak zdrowy człowiek. Jestem więźniem swojego ciała, osobą niepełnosprawną. Choroby i otyłość mocno ograniczają moje codzienne życie.

Zmagam się z nadciśnieniem, cukrzycą typu 2, przeszedłem operację wszczepienia endoprotezy stawu biodrowego. Wszystkie te dolegliwości powodują, że nie jestem zdolny do pracy. Nie jestem w stanie żyć w pełni samodzielnie. Na ten moment poruszam się przy pomocy kul, jednak grozi mi wózek inwalidzki.

Boję się, że na zawsze mogę stracić możliwość samodzielnego chodzenia. Aktualnie czekam na operację stawu kolanowego i barkowego. Codzienność utrudniają mi zwyrodnienia stawów i osteoporoza. Mam wielką nadzieję, że po wszystkich operacjach moje życie się zmieni i będzie łatwiejsze. 

Obecnie, przez niezdolność do pracy, utrzymuję się wyłącznie z zasiłków dla osób niepełnosprawnych. Pieniędzy nie dostaję dużo, ledwie starcza mi na podstawowe wydatki.

Rehabilitacja i leki mogą pomóc mi w tej trudnej walce o samodzielne życie. Leczenie jednak jest dla mnie zbyt kosztownie, nie jestem w stanie samodzielnie uzbierać tyle pieniędzy. Proszę, pomóż mi, każda złotówka ma znaczenie. 

Marek

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0161075
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki