Zwykły zabieg doprowadził do tragedii! Pomóż wybudzić Marka!

Marek Jurkiewicz

Zwykły zabieg doprowadził do tragedii! Pomóż wybudzić Marka!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0176198
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja, zakup środków higienicznych, ortezy, wózek, sprzęt med

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Marek Jurkiewicz, 46 lat
Jastrzębie-Zdroj, śląskie
Ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa, stan po NZK, stan po usunięciu guza szyi
Rozpoczęcie: 25 Stycznia 2022
Zakończenie: 28 Stycznia 2024

Opis zbiórki

Byliśmy pewni, że będzie to udany zabieg, zabieg, po którym mąż szczęśliwie wróci do domu. 3 grudnia z powodu torbieli w okolicy krtani Marek przeszedł zabieg, który się udał. W piątej dobie po zabiegu mąż miał krwotok z rany pooperacyjnej, po czym doszło dwukrotnie do zatrzymania akcji serca.

Marek został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej, oddychał przez respirator, pojawiły się drgawki, a także obrzęk mózgu. Następnie stwierdzono udar niedokrwienny. Mąż po wyburzeniu ze śpiączki farmakologicznej nie odzyskał świadomości, lekarze długo walczyli, żeby zmniejszyć obrzęk mózgu, który narastał, ale w końcu udało się go zmniejszyć.

Marek Jurkiewicz

Obecnie Marek jest w śpiączce i cały cza przebywa w szpitalu. Jest żywiony dojelitowo przez PEGa. Lekarze podejmują w ciągu dnia próby odłączania go od respiratora, by oddychał przez rurkę tracheotomijną przy wsparciu tlenu. Cały czas czekamy na dobre informacje...

Stan zdrowia męża to ogromna niewiadoma. Ciężko określić jak skończy się jego hospitalizacja. W tym momencie Marek wymaga rehabilitacji, która pochłania ogromne kwoty pieniędzy. Pobyt w profesjonalnym ośrodku to bardzo duże kwoty, dlatego proszę o pomoc! Bez Twojego wsparcia nie dam rady! 

Iwona, żona Marka

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0176198
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki