Potrącony przez samochód walczy o powrót do zdrowia! Pomóż Mariuszowi!

Mariusz Wnuk

Potrącony przez samochód walczy o powrót do zdrowia! Pomóż Mariuszowi!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0187997
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

3-miesięczny turnus rehabilitacyjny

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja VOTUM
Mariusz Wnuk, 42 lata
Puławy, lubelskie
Stan po wypadku - uraz mózgowo-czaszkowy, niedowład lewej strony ciała
Rozpoczęcie: 28 Lutego 2022
Zakończenie: 6 Stycznia 2024

Opis zbiórki

Sylwestrowa noc to dla większości czas podsumowań i planowania nowego. Czas nadziei i myślenia o przyszłości. Dla naszego Mariusza tegoroczna sylwestrowa noc mogła być ostatnią w jego życiu… Gdy wszyscy witali Nowy Rok, on został potrącony przez samochód. Trafił do szpitala, gdzie zaczęła się walka o życie. Bardzo prosimy, pomóż Mariuszowi wrócić – do nas i do zdrowia!

W nocy z 31 grudnia na 1 stycznia wydarzył się tragiczny wypadek samochodowy, w którym ofiarą był Mariusz – nasz syn, brat, przyjaciel… Nie mogliśmy uwierzyć, gdy po drugiej stronie słuchawki usłyszeliśmy te najgorsze wieści! 

Po potrąceniu przez samochód Mariusz trafił do szpitala, gdzie stwierdzono poważny uraz czaszkowo-mózgowy. Nie było wiadomo, czy z tego wyjdzie. A jeśli jakimś cudem mu się uda, w jakim będzie stanie…

Mariusz Wnuk

Mariusz to na szczęście silny, wysportowany, młody mężczyzna. Wygrał walkę o życie. Zaczął walkę o zdrowie i sprawność… W wyniku doznanych obrażeń ma częściowy niedowład lewej strony ciała. By mieć szansę na odzyskanie choć po części utraconego życia, potrzebuje intensywnej rehabilitacji. Ta jednak jest niezwykle kosztowna. Dlatego właśnie postanowiliśmy poprosić o pomoc. 

Prosimy, dołóż swoją cegiełkę do terapii, aby Mariusz mógł wrócić do zdrowia i kontynuować swoje życiowe pasje! Największym jego marzeniem jest wystartowanie po raz kolejny w zawodach kulturystycznych, w których kiedyś brał udział regularnie. Teraz tamto życie może dla większości wydawać się tylko mglistym wspomnieniem, ale dla Mariusza jest celem, który daje mu siłę do walki!

Każda złotówka przybliży Mariusza do spełnienia jego marzeń. Będzie wspaniałym darem dla jego rodziny i przyjaciół, którzy będą się cieszyć jego obecnością po powrocie do zdrowia. Tak bardzo na to czekamy… Prosimy, pomóż Mariuszowi.

Mama, brat, rodzina i przyjaciele Mariusza

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0187997
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki