Zbiórka zakończona

Pomóż mi odzyskać część siebie❗️Zbieram na perukę po chemioterapii!
Cel zbiórki: Zakup peruki, leczenie i rehabilitacja
Organizator zbiórki:
Marta Dobrowolska, 23 lata
Mysłakowice, dolnośląskie
Chłoniak nieziarniczy rozlany
Rozpoczęcie: 3 kwietnia 2025
Zakończenie: 16 kwietnia 2025
10 929 zł(102,73%)
Wsparło 135 osób
Cel zbiórki: Zakup peruki, leczenie i rehabilitacja
Organizator zbiórki:
Marta Dobrowolska, 23 lata
Mysłakowice, dolnośląskie
Chłoniak nieziarniczy rozlany
Rozpoczęcie: 3 kwietnia 2025
Zakończenie: 16 kwietnia 2025
Podziękowanie
Kochani,
trudno mi ubrać w słowa jak bardzo jestem Wam wdzięczna! W błyskawicznym tempie udało się zgromadzić całą kwotę potrzebną na perukę.
Dzięki Wam mogę odzyskać dawną pewność siebie! Dziękuję 💚
Marta
Wpłaty
- Wpłata anonimowa50 zł
- Wpłata anonimowa50 zł
- Wpłata anonimowa50 zł
- Zuzanna Foltynowicz50 zł
Wszystko będzie dobrze i napewno wyjdziesz z tego. Ściskam mocno i nie trać wiary kochana ♡
- Wpłata anonimowa20 zł
- Klaudia50 zł