Nie Pozwól Nikolce Umrzeć! !!

Marta Wieczorek
organizator skarbonki

Proszę o pomoc dla Nikolki !!!

Bardzo Proszę  o udostępnianie tego postu oraz o niewielką  wpłatę  do skarbonki która jest przeznaczona na leczenie  Nikolki !!!! (Każdy grosz się liczy ) .
Nikolka cierpi na Ultra rzadką chorobę nerek AHUS Atypowy Zespół Hemolityczno Mocznicowy.
16 godzin dializ na dobę, to jedyna szansa na to, by przeżyła praktycznie bez działających nerek. Jeśli spóźnimy się z dializowaniem lub coś pójdzie nie tak, Nikolka umrze...
Człowiek jako istota rozumna, posiadająca wolną wolę i duszę jest istotą wyjątkową. W dekalogu zapisane jest, żę nie wolno zabiajć. Z tego też względy każdemu człowiekowi przysługuje prawo do życia. Człowiek rodzi się po to aby żyć. Nikt nie ma prawa decydować o tym czy ma ono zginąć czy żyć dalej. Czy byłbyś szczęśliwy gdyby skazano cię na śmierć? Na pewno nie. Nie pozwólmy na to, aby Nikolka umarła !!! Pozwólmy jej żyć !!! A więc zwracam się z prośbą o pomoc do wszystkich ludzi oraz wsparcie dla tej małej bezbronnej dziewczynki o imieniu Nikola. 

O jej chorobie dowiedziałam  się z telewizji z programu TVN  i to całkiem przypadkiem ogladajac jej zdjęcia i słysząc  na co ta mała bezbronna 23 miesięczna  dziewczynka choruje to coś mnie tkneło  i w takim stopniu  poruszyło wiedziałam  odrazu, że  w jakikolwiek sposób  muszę  Nikoli pomóc !!! Wierzę  w to , że chociaż w jakiś sposób coś  zdziałam i jej pomogę bo takie małe  dzieci jak ona nie powinny tak cierpieć  ... Jeżeli kogoś z was chociaż odrobinę porusza was ta historia to proszę  też o pomoc z waszej strony  z góry dziękuję :) Wierzę  w to że jest odrobinę dobrych ludzi jeszcze na tym świecie  !!!!

Wsparli

3 zł

Anonimowa Pomagaczka

100 zł

Wpłata anonimowa

1 zł

Anonimowa Pomagaczka

3 zł

Anonimowa Pomagaczka

Zdrówka kochanie
1 zł

Anonimowa Pomagaczka

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
98%
108 zł Wsparło 5 osób CEL: 110 ZŁ