Nieoperacyjny guz w głowie nastolatka! Pomoc pilnie potrzebna!

Potrzebujący zweryfikowany przez Fundację Siepomaga
60 638 zł
Wsparło 1 256 osób
Wesprzyj Wesprzyj
Przekaż swój podatku
Numer KRS
0000396361
Cel szczegółowy 1%
0124131 Mateusz
Zbiórka na cel
Leczenie i rehabilitacja

Mateusz Echaust, 14 lat

Szubin, kujawsko-pomorskie

Nowotwór złośliwy mózgu - pień mózgu

Nie mogliśmy uwierzyć, w to, że to może być prawda. Jak to możliwe, że nasza ukochane dziecko może być tak chore? W styczniu Mateusz doznał lewostronnego niedowładu. Przeszedł liczne badania, po których usłyszeliśmy diagnozę, która brzmiała niczym wyrok. Wiadomość o guzie móżdżku była druzgocąca... W tej chwili czekamy na wyniki badań molekularnych, jednak wciąż nie opuszcza nas nadzieja, że gdzieś na świecie znajdziemy specjalistę, który uratuje życie naszego dziecka.

Niestety, guz jest nieoperacyjny, dlatego już niedługo Mateusz rozpocznie radioterapię, w której pokładamy ogromne nadzieje. Wciąż jednak szukamy informacji o jak najlepszych metodach leczenia. Jeśli tylko znajdziemy taką, która da realną szansę na wyleczenie, na pewno się jej podejmiemy. Nie dopuszczamy do siebie myśli, że Mateusza mogłoby zabraknąć, wierzymy w dobrych ludzi, w medycynę, która cały czas się rozwija, a przede wszystkim w to, że przez wiele lat będziemy tworzyć szczęśliwą rodzinę.

Nie jesteśmy już w stanie przemilczeć tego, że się boimy, staraliśmy się ukryć łzy oznaczające strach - dziś już nie umiemy... Prosimy o pomoc! Nie wiemy, jak długa droga przed nami, jakie leczenie będzie najlepsze, ale już teraz rozpoczynamy zbiórkę, by móc ratować życie naszego dziecka!

Rodzice Mateusza

Potrzebujący zweryfikowany przez Fundację Siepomaga
60 638 zł
Wsparło 1 256 osób
Wesprzyj Wesprzyj
Przekaż swój podatku
Numer KRS
0000396361
Cel szczegółowy 1%
0124131 Mateusz