Przeszedł już tak wiele... Chcemy, by w końcu cieszył się życiem❗️

Mateusz Kalinowski

Przeszedł już tak wiele... Chcemy, by w końcu cieszył się życiem❗️

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0142299
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Roczne leczenie i rehabilitacji

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Mateusz Kalinowski, 18 lat
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Skolioza, stopy końsko-szpotawe, zespół Arnolda Chiariego
Rozpoczęcie: 20 Października 2023
Zakończenie: 20 Stycznia 2024

Opis zbiórki

Dzięki dobrym sercom Darczyńców udało nam się zakupić wózek!

Niestety, kolejne badania pokazały, że nasz Mateusz wciąż potrzebuje pomocy!

Nasza historia:

Wiem, że to zbyt wiele, jak na jednego nastolatka. Czytam kolejny wypis ze szpitala, zastanawiając się, jak to możliwe, że Mateusz jest w stanie udźwignąć tyle chorób. Każda wizyta u specjalisty, każdy pobyt w placówce medycznej skłania mnie do pytań, jak wiele jeszcze przed nami. Czy kiedyś się to skończy, a jeśli tak, to czy ta historia będzie miała szczęśliwe zakończenie...

Mateusz cierpi z powodu pogłębiającej się skoliozy. Mimo operacji kręgosłupa w 2016 roku lekarzom udało się wyprostować go tylko na tyle, by nie zagrażał jego życiu. Niestety, wraz z upływem czasu jest coraz gorzej!

Mateusz Kalinowski

Widzę, że Mateusz wykrzywia się coraz bardziej. Operacja jest zawsze ostatecznością. W swoim niespełna 17-letnim życiu syn przeszedł już naprawdę wiele, dlatego teraz tak bardzo bym chciała, by mógł się zacząć cieszyć tym, co ma. 

Obecnie Mateusz ma duże przykurcze. Po ostatniej wizycie w szpitalu ortopedyczno-rehabilitacyjnym lekarz zalecił intensywną rehabilitację, by choć trochę wzmocnić jego nogi i ręce.

Chcielibyśmy, by syn mógł samodzielnie przesiadać się na wózek. By mógł dalej, razem z tatą jeździć na mecze i wydarzenia sportowe, które tak uwielbia. Do tego niezbędna jest rehabilitacja, ale koszty są naprawdę PRZERAŻAJĄCE. Dlatego znów proszę o pomoc, o szansę dla Mateusza, by mógł dalej robić to, co kocha.

Joanna, mama Mateusza

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0142299
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki