Trudny początek nie musi przekreślać jego przyszłości! POMOCY!

Mateusz Kordiukiewicz

Trudny początek nie musi przekreślać jego przyszłości! POMOCY!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0098434
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Roczna intensywna rehabilitacja

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja Słoneczko
Mateusz Kordiukiewicz, 12 lat
Białystok, podlaskie
Wcześniactwo, ostra niewydolność oddechowa, retinopatia wcześniacza, wodogłowie, porażenie czterokończynowe
Rozpoczęcie: 23 Listopada 2020
Zakończenie: 29 Stycznia 2024

Opis zbiórki

Jestem mamą samotnie wychowującą niepełnosprawne dziecko... Już ten wstęp przyprawia mnie samą o dreszcze i smutek... Mój synek urodził się na samym początku 28 tygodniu ciąży, ponad 3 miesiące przed planowanym terminem!

Mateusz urodził się w stanie krytycznym, skrajne wcześniactwo, w zamartwicy z 1 pkt w skali Apgar. Przez pierwszych 5 miesięcy życia nie mogłam go nawet przytulić... Mój synek ma porażenie mózgowe czterokończynowe oraz wodogłowie pokrwotoczne.

Mateusz Kordiukiewicz

Miał już w swoim życiu kilka krytycznych, bolesnych i poważnych operacji. Przeszedł sepsę i zapalenie opon mózgowych, łącznie w szpitalu DSK przebywał️ 6 miesięcy, w tym pierwsze trzy miesiące był zaintubowany i podłączony do maszyny, która za niego oddychała! W późniejszym czasie także musiałam jeździć z nim często do szpitala...

Mati jest najważniejszą, najbardziej kochaną i cudowną osobą w moim życiu. Jest coraz większy, coraz więcej rozumie i niestety coraz bardziej cierpi... Los doświadczył go okrutnie od pierwszych chwil. Jego schorzenia nie dają o sobie zapomnieć nawet na moment!

Mateusz Kordiukiewicz

Synek potrzebuje asekuracji i pomocy przy podstawowych czynnościach. Często się potyka i upada, nie potrafi utrzymać równowagi nawet trzymany za ręce. 

Synek stale potrzebuje intensywnej rehabilitacji, której koszt jest ogromny. Proszę, pomóż nam wywalczyć lepsze jutro! Bardzo potrzebujemy Cię w naszym życiu... 

Natalia

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0098434
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki