Jedna chwila, która zmienia wszystko... Pomagamy Mateuszowi!

Mateusz Relidzyński

Jedna chwila, która zmienia wszystko... Pomagamy Mateuszowi!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0208330
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Roczna rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Mateusz Relidzyński, 21 lat
Piekoszów, świętokrzyskie
Stan po wypadku - uraz wielomiejscowy
Rozpoczęcie: 14 Czerwca 2022
Zakończenie: 11 Kwietnia 2024

Opis zbiórki

W życiu naszej rodziny wydarzyła się ogromna tragedia i w związku z tym rozpaczliwie prosimy Was wszystkich o pomoc. Nasz najstarszy syn Mateusz, do 27 maja był szczęśliwym i pełnym życia 19-latkiem. Niestety ten dzień zmienił wszystko, zarówno w jego życiu, jak i w życiu naszej rodziny. Mateusz miał wypadek, w którym doznał poważnego urazu kręgosłupa. Diagnoza załamała nas wszystkich…

Nasz syn doznał poważnego urazu kręgosłupa w trzech miejscach – musiał przejść ciężką i skomplikowaną operację. Dodatkowo ma uszkodzony mostek, który także wymaga operacji. Jego lewy bark jest wybity. Każdy ruch lewą ręką sprawia mu ból. W celu ułatwienia mu oddychania, podłączony ma tlen przez nos. Prawa ręka także została uszkodzona – poprzez porażenie prądem występują na niej liczne rany.

Aktualnie Mateusz przebywa w  szpitalu w Siemianowicach Śląskich który specjalizuje się w leczeniu poważnych poparzeń jakie ma Mateusz – I/II/III stopnia. Mamy nadzieję, że ta zmiana pomoże Mateuszowi okiełznać poparzenia i będzie mógł kontynuować dalsze leczenie pod kątem reszty dolegliwości oraz jego stan zdrowia pozwoli na rozpoczęcie rehabilitacji.

Mateusz Relidzyński

Każdy, kto zna Mateusza, wie, że zawsze mógł na niego liczyć, nie tylko rodzina, ale także przyjaciele czy znajomi. Mateuszowi jest teraz niewyobrażalnie ciężko fizycznie i psychicznie. Naszej rodzinie również. Jesteśmy pozostawieni sami sobie, więc zwracamy się do wszystkich dobrych serc o pomoc.

25 lipca Mateusz będzie obchodzić dopiero swoje 20. urodziny! W tym roku ukończył technik, napisał egzamin maturalny, a w czerwcu miał przystąpić do egzaminów zawodowych. Po tych ważnych wydarzeniach planował podjąć pracę, by zrealizować swoje marzenie – swój pierwszy samochód. Jedna niefortunna sytuacja zmieniła jego całe życie…

Dlatego całą naszą rodziną zwracamy się z serdeczną prośbą o wsparcie dla Mateusza, aby mógł ponownie cieszyć się życiem. Dajmy mu nadzieję na lepsze jutro! 

Każda pomoc, każda wpłata na zbiórkę ma ogromne znaczenie. Mateusz będzie potrzebował kosztownej specjalistycznej rehabilitacji, leków przeciwbólowych, łóżka rehabilitacyjnego, wózka inwalidzkiego, ale również przystosowania domu do jego obecnego stanu.

Za Waszą pomoc w imieniu naszej rodziny oraz w imieniu Mateusza dziękuję z całego serca.

Rodzice wraz z młodszym bratem Jakubem

Mateusz Relidzyński

➤ Mateusza można także wspierać poprzez licytacje na Facebook'u

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0208330
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki