Dajmy szansę Filipowi

matki1kwartalu2013
organizator skarbonki

Kochane Mamy,

Każda z nas ma dziecko, kochane, rozpieszczane,  przede wszystkim cieszące się zdrowiem, nie wszystkim rodzicom dane jest cieszyć się ot tak po prostu swoim maleństwem, od początku muszą zmagać się z chorobą swojego dziecka. Wykażmy odrobinę dobrej woli, nam podarowano pół roku płatnego urlopu - dodatkowe pół roku bycia z dzieckiem w domu, obserwowania jak rośnie, jak się rozwija, a jedynym naszym problemem jest czy ma sucho, ciepło i jest najedzone. Podzielmy się tym szczęściem z innymi rodzicami, aby i oni mieli szansę wychować swoje dziecko.

Przeczytajcie historię Filipka i kto może niech pomoże, każda najmniejsza wpłata, nawet 1 zł nikogo nie zaboli, można wpłacać anonimowo, kwota wpłaty może być ukryt, jeśli sie krępujecie, ale zróbcie ten gest.

Poprzednio gdy była szansa na eksperymentalną terapię rodzicom, nie udało się zebrać pieniędzy, a choroba ponownie zaatakowała mały organizm, może tym razem się uda?

Filip ma coraz mniej czasu, kolejnej chemioterapii może nie wytrzymać jego malutki organizm.
 

Zapraszamy do obejrzenia reportażu o Filipku: http://tvp.info/informacje/ludzie/maly-filip-walcz y-z-neuroblastoma/11691476

Wsparli

50 zł

dorotahp

Trzymam kciuki!
X zł

pysior

20 zł

Anonimowy Pomagacz

Zdrówka!
10 zł

Anonimowy Pomagacz

150 zł

Anonimowy Pomagacz

Będzie dobrze
150 zł

Anonimowy Pomagacz

Trzymam kciuki

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
matki1kwartalu2013
Filip Kubiś
Filipek
75%
4 555 zł Wsparło 199 osób CEL: 6 000 ZŁ