Młody ojciec potrzebuje pilnej operacji❗️Ratujmy Michała przed paraliżem❗️

Michał Jessa

Młody ojciec potrzebuje pilnej operacji❗️Ratujmy Michała przed paraliżem❗️

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0390385
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Nierefundowana operacja kręgosłupa

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Michał Jessa, 22 lata
Czarnków, wielkopolskie
Centralno-lewoboczna wypuklina krążka międzykręgowego
Rozpoczęcie: 21 Listopada 2023
Zakończenie: 21 Lutego 2024

Opis zbiórki

Nasze życie nie tak miało wyglądać… Jesteśmy młodym małżeństwem, niedawno na świat przyszły nasze wyczekane bliźniaki. Niestety, jedna diagnoza odebrała nam szczęście i przekreśliła szanse na normalne życie…

Wszystko zaczęło się w marcu tego roku. Mój mąż, Michał, zaczął cierpieć na ogromne bóle pleców. Ból był tak ogromny i obezwładniający, że nie mógł się poruszyć, nawet, żeby skorzystać z toalety. Byliśmy przerażeni!

Lekarze podejrzewali rwę kulszową, przychodziła do nas pielęgniarka, by podawać zastrzyki i leki przeciwbólowe. Niestety, nic nie przyniosło ulgi. Zdesperowani udaliśmy się na pogotowie, jednak bezskutecznie – nikt nie umiał odpowiedzieć na pytanie co dzieje się z Michałem. 

Michał Jessa

W końcu trafiliśmy do neurologa, który skierował mojego męża na rezonans magnetyczny. Lekarz stwierdził wypuklinę krążka międzykręgowego. To, co zobaczyliśmy na wynikach badań, sprawiło, że świat wokół nas zamarł  na ułamek sekundy – jeden z dysków kręgosłupa był tak pokruszony, że prawie całkowicie zniknął!

Przez to, że diagnoza przyszła tak późno i właściwe leczenie nie zostało wdrożone na czas, niezbędna jest pilna operacja. Rozpoczęła się walka z czasem – bez niej Michałowi grozi paraliż!

Wiadomo już, że nigdy nie będzie możliwe odzyskanie przez niego sprawności takiej, jak sprzed diagnozy, nawet po operacji będzie wymagał rehabilitacji do końca życia. Będzie mógł jednak zająć się dziećmi, wrócić do pracy czy prowadzić normalne życie. 

Michał Jessa

Przed diagnozą Michał pracował jako elektryk w zakładzie przemysłowym. W przypadku jego zawodu sprawność jest niezbędna do pracy. Aktualnie tylko ja mogę chodzić do pracy, Michał nie jest już w stanie. Powoduje to, że nasza sytuacja finansowa jest szczególnie dramatyczna. Nie stać nas na opłacenie kosztów operacji, która jest niezbędna, by uratować Michała przed byciem sparaliżowanym do końca życia

Michał, żeby jakkolwiek funkcjonować, przyjmuje bardzo silne leki przeciwbólowe. Nie są w stanie uwolnić go od bólu, jedynie trochę go złagodzić. Mój mąż przyjmuje je już od wielu miesięcy, co odbija się już na jego stanie zdrowia. Niektóre musiał całkowicie odstawić – ze względu na silne skutki uboczne. 

Prosimy, pomóżcie naszej rodzinie w tak dramatycznej sytuacji. Nie możemy znieść myśli o tym, że nie zdążymy z operacją. Michał stara się być dzielny, ale codziennie widzimy, jak bardzo cierpi. Jest młodym mężczyzną, który ma dla kogo walczyć. Naszym marzeniem jest, by mógł wrócić do pracy, wziąć dzieci na ręce i po prostu normalnie żyć. Prosimy Was o pomoc w ucieczce z piekła choroby. 

Żona Michała, Judyta

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0390385
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki