BIEG / Góry / ZBIÓRKA DLA SZPITALA

Michał Marek
organizator skarbonki

WITAJ !

Jestem mieszkańcem Bielska-Białej i od wielu lat uprawiam turystykę górską.
Stale stawiam sobie kolejne wyzwania i podejmuję się ich realizacji. Najbliższym wyzwaniem jakiego chcę się podjąć, jest pokonanie Głównego Szlaku Beskidzkiego. Szlak liczy 500 kilometrów długości i jest najdłuższym szlakiem górskim w Polsce. 

Michał Marek

Przy okazji tej próby organizuję zbiórkę pieniędzy dla Fundacji, działającej przy Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. Andrzeja Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Realizuje ona swoje cele statutowe, jakimi jest przeznaczanie zebranych środków na działania Szpitala.


NIE BEZ POWODU CHCĘ WSPOMÓC TĘ KONKRETNĄ FUNDACJĘ.

Lata wstecz byłem uczestnikiem wypadku komunikacyjnego. W wyniku poniesionych obrażeń konieczna była trepanacja czaszki oraz operacja plastyczna twarzoczaszki. Dzięki działaniom personelu Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego im. Andrzeja Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, dzisiaj jestem w pełni zdrową osobą i mogę realizować swoją pasję i spełniać marzenia.


Zbiórka pieniędzy jest moją formą podziękowania dla personelu za wrócone zdrowie. Dodatkowo poprzez zbiórkę i bieg chcę wpłynąć na świadomość osób, które na co dzień poruszają się transportem naziemnym( czyli tak naprawdę zdecydowana większość z nas), że każdy może stać się uczestnikiem wypadku komunikacyjnego (czego oczywiście nikomu nie życzę) i może liczyć na pomoc właśnie takich ludzi jak personel Szpitala w Katowicach.

Podczas przemierzania szlaku na bieżąco będĘ relacjonował moje poczynania w górach poprzez moje konto na FACEBOOKU oraz na INSTAGRAMIE

Po powrocie chcę zmontować materiał filmowy, w postaci odcinków na temat mojej przygody w górach "Jak przemierzyłem Główny Szlak Beskidzki"

Wierzę, żę wspólnymi siłami zbierzemy kwotę, którą wesprzemy Szpital, a ja dzieki Waszemu wsparciu od Ustronia, aż po Wołosate, przemierzę szlak w poszukiwaniu przygód dostarczając wielu niezapomnych wspomnień sobie i emocji, każdemu, kto zdecyduje się wziąć udział w akcji.

Pozdrawiam górsko,

Michał

Michał Marek

Wsparli

15 zł

Wpłata anonimowa

20 zł

Michał Marek

100 zł

Wpłata anonimowa

powodzenia
20 zł

Wpłata anonimowa

20 zł

Marta.G

10 zł

Wpłata anonimowa

Pokaż więcej

5%
415 zł Wsparło 19 osób CEL: 7 000 ZŁ