Zostań Świętym Mikołajem - po raz trzynasty!!!

Jak co roku Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Stróżach organizuje akcję „Zostań Świętym Mikołajem”. W tym roku będzie to już XIII finał Akcji. I tym razem chcemy podarować dzieciom niepełnosprawnym oraz najbardziej potrzebującym dużo radości jaką daje im spotkanie ze Świętym  Mikołajem.

Tej akcji nie byłoby gdyby nie Wasza pomoc – osób, które chcą spełniać dziecięce marzenia. Cieszymy się, że nasza inicjatywa spotyka się z coraz większym odzewem ludzi dobrej woli.

Jednak potrzeby z roku na rok są coraz większe, chcemy zaangażować w naszą akcję jak największą liczbę osób. Współpracujemy z okolicznymi szkołami, w których dzieci i młodzież organizują zbiórki zabawek i artykułów szkolnych. Nasi wolontariusze prowadzą zbiórki rzeczowe wśród lokalnej społeczności. Każdy dzieli się tym co ma. Im więcej tym lepiej, ponieważ coraz więcej dzieci pragnie do nas przyjechać. Liczy się dla nas każda nawet najmniejsza pomoc, ponieważ cel osiąga się małymi kroczkami.

Wesprzyj Akcję: 1zł, 2zł, 5zł, 10zł ...

Chcemy do każdej świątecznej paczki dodać trochę słodyczy, lecz aby obdarować 1200 dzieci potrzebujemy jeszcze sporo. Zwracamy się z prośbą do Was o wsparcie Akcji poprzez wpłaty pieniężne, które przeznaczymy na zakup słodyczy.

Mamy nadzieję, że w tym roku ponownie włączą się Państwo w pomoc niepełnosprawnym i najbiedniejszym dzieciom z powiatów gorlickiego, nowosądeckiego, limanowskiego i miasta Nowy Sącz.

Finał tegorocznej Akcji odbędzie się 3 grudnia 2016r. (sobota) o godz. 10.00  w Szkole Podstawowej w Stróżach

Za okazane serce, w imieniu obdarowanych dzieci, dziękujemy:)

Piotr Wojtas - koordynator Akcji

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym

Darowizny trafiają bezpośrednio do
0%
0 zł Wsparło 0 osób CEL: 2 000 ZŁ