III Mikołajkowa Zbiórka Świąteczna dla Domów Dziecka

Fundacja Centrum Marzeń
organizator skarbonki

Joanna Machel

Pada śnieg, pada śnieg, dzwonią dzwonki sań..” 6 grudnia -wytęskniony, wyczekany dzień odwiedzin Świętego Mikołaja. Jaki prezent znajdę pod poduszką? 

Ale w tym roku nie do wszystkich dzieci zawita Mikołaj.. W Powiatowym Zespole Placówek Pomocy Dziecku i Rodzinie im. Ireny Mrożewskiej w Nagłowicach oraz Rodzinnym Domu Dziecka w Daleszycach brakuje funduszy na piękne prezenty. Wszyscy skupiają się na bieżących potrzebach. W każdej chwili może pojawić się tam maluch z interwencji-wystraszony, zapłakany, bez ubrań, kocyka, ulubionego misia.. Wiemy jaką radość może przynieść paczka słodyczy lub mała zabawka, dlatego  po raz trzeci organizujemy Mikołajkową Zbiórkę Świąteczną, z której dochód przeznaczymy na zakup prezentów dla dzieciaków. Chcemy stworzyć prawdziwy, świąteczny klimat! Będzie wesoły Mikołaj, worek prezentów i uśmiechnięte Śnieżynki! 

Joanna Machel

Obecnie w Nagłowicach i Daleszycach przebywa około 60ciu podopiecznych, więc potrzeby są naprawdę ogromne! Wszystkim ludziom dobrej woli, którzy zechcą wesprzeć naszą akcję przesyłamy uściski i szerokie uśmiechy od wychowanków Domu Dziecka w Nagłowicach i Daleszycach Dziękujemy!!

Joanna Machel

Wsparli

120 zł

Chustomamy ze świętokrzyskiego

Chustomamy z grupy "Nosimy w świętokrzyskim" (Paulina, Asia, Agata, Paulina, Agata) życzą cudownych mikolajek Dzieciakom :)
40 zł

Wpłata anonimowa

Miała być paczka, ale nie wyrobiłam się więc chociaz tak pomogę. Jesteście wielkie!
20 zł

Wpłata anonimowa

20 zł

Wpłata anonimowa

20 zł

J

??
100 zł

Anonimowa Pomagaczka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
22%
1 120 zł Wsparło 12 osób CEL: 5 000 ZŁ