Dorzuć do paczki świąteczną pomarańczę

Zdjęcie zbiórki
Zbiórka zakończona
Zgłaszający zbiórkę: Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo
Lublin, lubelskie
Rozpoczęcie: 7 Grudnia 2012
Zakończenie: 18 Grudnia 2012

Rezultat zbiórki

Tak wyglądały Święta Bożego Narodzenia w Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo...Dziekujemy wszystkim za pomoc !!!

Opis zbiórki

Co roku organizujemy Wigilię dla naszych podopiecznych. Jest to wielka uroczystość w Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo. W czasie tego wyjątkowego wieczoru mogą spotkać się razem, w magicznej świątecznej atmosferze, wychowankowie, ich rodziny, wychowawcy oraz wolontariusze, którzy na co dzień pracują z dzieciakami. Tego dnia dzieciaki dzielą się opłatkiem, idealnie i bardzo poważnie grają swoje role w jasełkach, a  potem kulturalnie i ,,bez przepychanek " spożywają posiłek. Wszyscy chcą być tego wieczoru najgrzeczniejsi na świecie, bo wiedzą, że odwiedzi ich Święty Mikołaj z wielkim workiem prezentów.

W tym roku Wigilia będzie miała miejsce 20 grudnia. Weżmie w niej udział około 150 dzieci (nasi podopieczni i ich rodzeństwo). Zostało już  niewiele dni. Bo każdy wie, że aby skompletować wymarzone paczki, trzeba włożyć w to dużo pracy. Przygotowania do zorganizowania Wigilii dla naszych podopiecznych trwają więc już od listopada. Zorganizowaliśmy już kilka zbiórek pieniędzy na paczki dla dzieciaków, wielu hojnych sponsorów przekazało nam darowizny rzeczowe w postaci różnych książek, kolorowanek, maskotek i innych gadżetów, które na pewno ucieszą dzieciaki.

Brakuje nam jeszcze tylko 1.000 zł, aby każde dziecko mogło znaleźć w paczce coś słodkiego i przysłowiową ,,świąteczną pomarańczę".

Liczymy na Waszą pomoc, drodzy Pomagacze. Każdy z Was może zostać Świętym Mikołajem i poczuć w sercu uśmiech wdzieczności dziecka, które dostanie wymarzoną paczkę.

Ta zbiórka jest już zakończona. Wesprzyj innych Potrzebujących.

Obserwuj ważne zbiórki