Fundacja Million Hearts

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Słupsk, pomorskie

Witamy na naszej stronie!

Fundacja Milion Serc ma swoją siedzibę w Karzcinie w Polsce.

Pomagamy ludziom i zwierzętom w bardzo trudnych sytuacjach.

W zeszłym roku skupiliśmy się na pomocy Ukrainie. W sumie odbyliśmy 64 wyjazdy z pomocą humanitarną i zwierzęcą. To około 90 ton pomocy dla ludności cywilnej, wojska, szpitali, schronów.

Osobiście przewieźliśmy około 150 zwierząt z terenów zagrożonych wojną. Nadzorowaliśmy i asystowaliśmy przy innych transportach, w których udzielono pomocy około 300 psom i kotom.

Przewoziliśmy ludzi ze stref zagrożonych do Polski, organizowaliśmy dla nich noclegi także w innych krajach oraz zapewnialiśmy pełną obsługę socjalną.

Oddaliśmy własne mieszkanie na użytek uchodźców, w gorącym okresie mieliśmy nawet 15 osób w 3-pokojowym mieszkaniu. Ludzi, którzy uciekali tak, jak stali, czasami w samych kapciach...

Dbamy o ludzi, których z powodu rosnącej inflacji nie stać na utrzymanie na podstawowym poziomie, a z różnych powodów nie kwalifikują się do pomocy.

Zajmujemy się również bezpańskimi psami i kotami. Zbudowaliśmy male przytulisko, w którym opiekujemy się uratowanymi i skrzywdzonymi zwierzętami, które następnie trafiają do adopcji w Polsce i na świecie. Planujemy ekspansję i poszukujemy sponsorów i partnerów do tego projektu.

W tym roku chcemy kontynuować naszą misję, głównie na Ukrainie I oczywiście w całej Polsce.

Współpracujemy globalnie.

Bardzo prosimy o wsparcie naszej działalności charytatywnej. Nie pobieramy opłat za naszą pomoc.

Zawsze przyjmujemy donacje nie tylko finansowe, ale również rzeczowe.

Jedzenie dla ludzi i zwierząt ( suche i mokre - psy i koty), koce, ręczniki, leki (antybiotyki, witaminy, maści), łóżka,  smycze, obroże, żwirek, bony podarunkowe). 

Adres dla paczek:

Fundacja Milion Serc

Karzcino 20 G

76-200 Słupsk

Dziękuję za całą miłość i wsparcie!

Agnieszki Kowalczyk,

CEO Fundacji Million Hearts 

Tomasz Rombalski

Prezes Fundacji Million Hearts