Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko”

Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko”
1 Stały Pomagacz
Piotr
10 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo Załóż skarbonkę

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Kraków, małopolskie

Czasem wystarczy prosty gest, zwykła rozmowa, uśmiech, by dać komuś nadzieję, siłę, odwagę i odmienić jego życie. Właśnie z takich gestów powstała moja fundacja. Nasze działania to takie małe promienie słońca, które rozświetliły już kilka ciemnych i wyboistych dróg. Jest nas coraz więcej, mamy prawdziwych, oddanych przyjaciół, darczyńców, wolontariuszy i coraz mocniej wierzymy, że życie każdego człowieka może być piękniejsze. Bądź z nami. Razem możemy zrobić wiele niezwykłych rzeczy. Możemy zmieniać świat – mówi Anna Dymna, prezes i wolontariuszka fundacji.

Głównym celem fundacji jest opieka nad dorosłymi osobami z niepełnosprawnością intelektualną. Do tej pory wsparliśmy leczenie, edukację oraz rehabilitację ponad 40 000 podopiecznych w całej Polsce.

Ideą, jaka od początku przyświeca naszym działaniom, jest wyrównywanie szans pomiędzy osobami sprawnymi i osobami z niepełnosprawnościami – pragniemy usuwać bariery mentalne, jakie oddzielają ich dwa, pozornie, odrębne światy. Służą temu m.in. realizowane przez nas projekty: Festiwal Zaczarowanej Piosenki, Ogólnopolski Festiwal Twórczości Teatralno-Muzycznej Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną „Albertiana”, Ogólnopolski Konkurs Poezji „Słowa, dobrze, że jesteście” i wiele innych.

Od lat prowadzimy ośrodek  terapeutyczno-rehabilitacyjny  „Dolina Słońca” w Radwanowicach oraz Warsztat Terapii Zajęciowej w nadbałtyckim Lubiatowie.

Obecnie budujemy ośrodek wytchnieniowy dla opiekunów dorosłych osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Bądźmy razem mimo wszystko!

1 Stały Pomagacz
Piotr
10 zł miesięcznie