Kiedy myślisz czasem, że brakuje Ci szczęścia – pomyśl o Michasiu

Michał Kowalczyk

Kiedy myślisz czasem, że brakuje Ci szczęścia – pomyśl o Michasiu

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0138792
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Dalsza rehabilitacja pooperacyjna, kolejna operacja w Paley European Institute.

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Michał Kowalczyk, 9 lat
Olsztyn, warmińsko-mazurskie
Zaburzenia rozwoju, mózgowe porażenie dziecięce, małogłowie, wada serca, niedoczynność tarczycy
Rozpoczęcie: 23 Września 2022
Zakończenie: 28 Marca 2024

Opis zbiórki

Kiedy myślisz czasem, że brakuje Ci szczęścia – pomyśl o Michasiu.

Michaś miał pecha – porzucony przez mamę tuż po porodzie, rok spędził w szpitalu otoczony jedynie personelem medycznym. Ale Michaś ma też sporo szczęścia, bo dzięki pobytowi w szpitalu odkryto skomplikowaną wadę serca i od razu zainterweniowano.

Ma jeszcze więcej szczęścia, ponieważ oboje kochamy go jak własnego syna. I nie jest to przypadek, czy traf, ani „tak los chciał” – oboje Michasia świadomie wybraliśmy i mając już jedno niepełnosprawne dziecko, zdecydowaliśmy się, że chcemy stać się rodzicami Michasia. Kilka lat później zaadoptowaliśmy jego siostrę - Marysię, która również od razu po narodzinach została bez mamy.

Michał Kowalczyk

Dziś jest nas piątka – a nasza codzienność to maraton po zdrowie Michasia - podróże od neurologa, kardiologa, endokrynologa i pulmonologa do okulisty, logopedy i psychologa, to szukanie środków na skuteczną rehabilitację i specjalistyczne terapie.

A cieszy nas każdy, nawet najmniejszy, postęp, ponieważ pamiętamy, jak z osamotnionego niemowlaka ulatywało życie. Kiedy zabieraliśmy Michasia ze szpitala, jego skóra była szara, a oczy zgaszone. Nie tylko z powodu licznych chorób, ale przede wszystkim z braku rodzicielskiej miłości.

Michał Kowalczyk

Zdecydowaliśmy się dać Michasiowi naszą miłość, czas, uwagę i zasoby finansowe, aby mógł cieszyć się życiem na swoje własne 100%. Dotychczasowe choroby doprowadziły Michasia do znacznego opóźnienia rozwoju neuro-motorycznego, ale wydawało nam się, że wszystko co najgorsze jest już za nami.

Michał Kowalczyk

Do życia potrzeba nam zdrowia oraz miłości. Miłość już Michasiowi daliśmy, a teraz walczymy o jego zdrowie. Jednak tym razem nasze zaangażowanie nie wystarcza – dlatego dziś prosimy Was, abyście dołączyli do Michasiowego maratonu – będziemy wdzięczni za każdą wpłatę, która przybliży nas do mety. Pokażmy światu, że szczęście to nie dar od losu, ale suma dobra, jakie nosimy w sercach.

______________

Zapraszamy na STRONĘ MISIA, by poznać jego i jego historię.

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0138792
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki