Wspieramy przyszłych Mistrzów Świata Krav Maga!

CENTRUM ROZWOJU OBRONNOŚCI "ZIELONY TALIZMAN"

Wspieramy przyszłych Mistrzów Świata Krav Maga!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0228122
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Zbiórka na koszty zawodników jadących na Mistrzostwa Świata Krav Maga

CENTRUM ROZWOJU OBRONNOŚCI "ZIELONY TALIZMAN"
Rozpoczęcie: 17 Października 2022

Opis zbiórki

Wspieramy przyszłych Mistrzów Świata Krav Maga! W dniach 3-4 grudnia w Paryżu odbędą się Mistrzostwa Świata w Krav Maga organizowane przez francuski związek Fédération Française de Karaté. Aby nasi zawodnicy mogli zaprezentować tam swoje umiejętności potrzebujemy Twojego wsparcia.

CENTRUM ROZWOJU OBRONNOŚCI "ZIELONY TALIZMAN"

Zawodnicy przygotowują się do zawodów od stycznia 2022, trenując 6 razy w tygodniu i wylewając hektolitry potu. Krav maga jako dyscyplina sportu nie jest finansowana ze środków publicznych, dlatego staramy się sfinansować udział naszych sportowców środkami własnymi, jak i sponsorów.

Rangę Mistrzostw podkreślać obecność i patronat Alaina Formaggio – instruktora 8 stopnia International Krav Maga Federation. W czasie wydarzenia zawodnicy będą konkurować ze sobą zarówno w formie przygotowanych układów, pokazujących pełen przekrój technik Krav Maga, jak i w formie krótkich sparingów z wykorzystaniem technik tego izraelskiego systemu samoobrony.

Na mistrzostwach w Paryżu Polskę reprezentować będzie szóstka zawodników sekcji KRAV MAGA Koziegłowy (Ewa Geremek, Anna Nowicka, Pola Wojciechowska, Wojtek Czopik, Szymon Talarczyk oraz Szymon Rączkowiak – Wicemistrz Polski 2019 i Mistrz Polski 2018).

Sekcja działa od 2009 r. pod kierunkiem instruktora Macieja Święcichowskiego, eksperta sztuk walki z ponad 20-letnim doświadczeniem, a od 2011 r. również inicjatora i organizatora ogólnopolskiego 24-godzinnego seminarium sztuk, sportów oraz systemów walki WARRIOR24h.

Zbiórka organizowana przez wspierające nas Stowarzyszenie Centrum Rozwoju Obronności „Zielony Talizman”. Środki przeznaczone zostaną na koszty wyjadu oraz uczestnictwa w wydarzeniu (zakwaterowanie, wyżywienie, wpisowe, transport).

Liczymy na Wasze wsparcie przyszłych Mistrzów!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0228122
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki