Fundacja MKL dzieciom

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Siedlce, mazowieckie

Fundacja MKL dzieciom powstała 08 września 2016 r. z potrzeby serca ludzi, którzy ją założyli, chcąc pomagać i wspierać najbardziej potrzebujące dzieci.

Na przestrzeni lat udało nam się pomóc 50 dzieciom. Naszym marzeniem jest pobudzać do działania i zachęcać do pomocy innych. Chcemy pokazać, że sukces smakuje o wiele lepiej jeśli się nim podzielisz.

Adaś, Klaudia, Tymek, Gabryś, Kostek, Lenka, Natalka, Szymon, Wojtuś, Kacper, Martynka, Patryk, Maja, Alicja, Amelka, Wiktor, Filip, Hania to tylko niewielu ,,Małych Wojowników" z naszego regionu, którzy są regularnie wspierani przez fundację MKL dzieciom. Borykają się oni z ciężkimi schorzeniami genetycznymi, zaburzeniami ruchu, mowy oraz wadami rozwoju. 

Fundacja wspiera podopiecznych, umożliwiając im wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne i neurologopedyczne, pomaga w finansowaniu kosztownych zabiegów, fizjoterapii, sprzętu ortopedycznego i wielu innych. 

Są to krople w morzu potrzeb, ale kropla drąży skałę. Każda najmniejsza pomoc w dążeniu do lepszego jutra jest bardzo ważna i potrzebna. Naszym najważniejszym celem jest udzielić pomocy każdemu potrzebującemu dziecku, które się do nas zgłasza.

,,Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym punktem dla wszystkich, którzy są w potrzebie. Wyciągając ręce i proponując swoją przyjaźń."

Wpłaty

Ładuję...