Moje Anioły dla Olisia
Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.

"Bycie dobrym nie polega na byciu uprzejmym tylko na POMAGANIU, WSPÓŁCZUCIU i OBDAROWYWANIU innych osób bez niczego w zamian, a co najważniejsze cieszeniu się z tego, że zrobiło się coś dla innego człowieka co jego uszczęśliwiło"
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiają
bezpośrednio na subkonto Podopiecznego:
Przekaż 1,5% podatku
Przekaż 1,5% podatku
"Bycie dobrym nie polega na byciu uprzejmym tylko na POMAGANIU, WSPÓŁCZUCIU i OBDAROWYWANIU innych osób bez niczego w zamian, a co najważniejsze cieszeniu się z tego, że zrobiło się coś dla innego człowieka co jego uszczęśliwiło"
Wpłaty
- Wpłata anonimowa20 zł
Trzymam kciuki