Choroba chce zabrać moje dotychczasowe życie! Walczę o nie z całych sił!

Monika Nerad

Choroba chce zabrać moje dotychczasowe życie! Walczę o nie z całych sił!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0133819
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Roczna rehabilitacja neurologiczna

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja VOTUM
Monika Nerad, 38 lat
Wrocław, dolnośląskie
Reumatoidalne zapalenie stawów
Rozpoczęcie: 2 Czerwca 2021

Opis zbiórki

Wspinam się, chodzę po górach, jeżdżę na nartach i chciałabym, żeby tak zostało... Pracuję jako instruktor narciarstwa biegowego i backcountry, organizuję wyjazdy rowerowe oraz piesze po górach. Piszę w czasie teraźniejszym, bo nie wyobrażam sobie, że mogłabym przestać... Niestety z początkiem roku 2021 zdiagnozowano u mnie RZS. Reumatoidalne zapalenie stawów jest to choroba autoimmunologiczna, która w bliżej nieokreślonym czasie będzie degradować moje stawy, a co za tym idzie odbierze mi to, co najbardziej kocham: góry i pracę.

Szansą na zachowanie sprawności jest leczenie biologiczne, a także stała rehabilitacja. Niestety nie jest to refundowane w Polsce. Dodatkowym problemem jest to, że wielu rehabilitantów nie ma doświadczenia w pracy z osobami z RZS, a pandemia nie ułatwia poszukiwań, mimo że mieszkam w dużym mieście. W końcu uzyskałam propozycję rehabilitacji neurologicznej.

Niestety zważywszy, że musiałam porzucić swoją ukochaną pracę ze względu na stan zdrowia, nie jestem w stanie opłacić regularnych wizyt i zajęć. Proszę Was o pomoc, abym mogła wrócić do aktywności i maksymalnie zatrzymać rozwój choroby.

Monika

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0133819
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki