Stowarzyszenie MOŻESZ

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Piastów, mazowieckie


Nasze marzenia to miasto, które nie będzie tylko sypialnią Warszawy, ale przede wszystkim miłym miejscem do życia, rozwoju, edukacji, zabawy, integracji i wsparcia dla osób niepełnosprawnych.
To ludzie, którzy nie będą dla siebie anonimowi i obcy, ale z biegiem czasu będzie ich więcej łączyć niż dzielić. Czy to nazbyt optymistyczne dążenia?
 

Nie wolno niczego nie robić tylko dlatego, że nie można zrobić wszystkiego...
CHCĘ, MOGĘ - MOŻESZ!

 
Stowarzyszenie Możesz, zostało reaktywowane po to, by codziennie udowadniać, że chcieć to móc, miłość to moc a wiara czyni cuda. To, co udało się dotąd zrealizować, zwłaszcza dla najmłodszych, to wspaniałe dzieło ludzi, którzy nie boją się marzyć.
 
Działamy na rzecz popularyzacji i obrony praw człowieka ze szczególnym uwzględnieniem praw dziecka.
 
Jesteśmy organizacją pożytku publicznego, zrzeszającą lokalnych liderów kultury, sportu i działalności społeczno - wychowawczej z Piastowa i okolic.

W programie naszego działania znajdują się spotkania cykliczne oraz jednorazowe wydarzenia, mające m.in. na celu inicjowanie i prowadzenie działalności wspomagającej rozwój intelektualny, emocjonalny, społeczny, socjalny oraz zdrowie psychiczne i fizyczne dzieci, młodzieży oraz osób niepełnosprawnych, a także wspieranie ich rodzin.

Więcej informacji, sprawozdania i relacje na stronie: mozesz.org oraz na profilu facebook.com/MOZESZ.ORG/