Małopolski Związek Osób Niepełnosprawnych

Małopolski Związek Osób Niepełnosprawnych

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Bochnia, małopolskie

Z  POMOCĄ DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH  RUCHOWO

Szanowni Państwo,

Mamy świadomość, że ocean potrzeb ludzkich jest ogromny.

MAŁOPOLSKI ZWIĄZEK OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W BOCHNI ZRZESZA PONAD 120 OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH  RUCHOWO. Około 20%  osób  -  członków porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego. Stowarzyszenie działa  ponad 20 lat, nie prowadzi działalności  gospodarczej. Swoje  cele statutowe  przede wszystkim pomoc  osobom niepełnosprawnym i ich rodzinom realizuje  głównie z otrzymanych dotacji.  Sami bardzo często zmuszeni jesteśmy wyciągać rękę o pomoc i gdyby nie empatia wielu ludzi swoją działalność nasze stowarzyszenie musiałoby przerwać zanim ją dobrze zaczęło. Mimo przeszkód - większych i mniejszych - trwamy i pomagamy naszym członkom.

Organizujemy   wycieczki krajoznawcze, ogniska, spotkania integracyjne. Członkowie  stowarzyszenia  to osoby o bardzo niskich  dochodach, którzy nie mogą  sobie pozwolić na  samodzielne   sfinansowanie jakiekolwiek  wyjazdów  w celu  wypoczynku, spotkania się ze znajomymi też niepełnosprawnymi.

Nie chcemy pozwolić, by nasi członkowie byli zamknięci w czterech ścianach swoich domów. Chcemy mobilizować ich do aktywności!

Dlatego też w bieżącym roku  chcemy zorganizować wyjazd  niepełnosprawnych nad  polskie morze. W ośrodku, który jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych ruchowo.

Liczymy na Waszą pomoc  i otwarte serca. Każda choćby symboliczna kwota przybliży nas do spełnienia tego marzenia. Dzięki Twojej pomocy możemy to osiągnąć. Możemy zapewnić  tym osobom  wypoczynek, który  na pewno jest im bardzo potrzebny.

Zachęcamy również do zapoznania się z działalnością stowarzyszenia za pośrednictwem strony internetowej pod adresem: wwww.mzon.pl

Wpłaty

Ładuję...