Na leczenie Samuelka
Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.
Nikt z nas nie chciałby przechodzić przez to piekło,przez które przechodzi mały ,bezbronny chłopiec a wraz z nim jego rodzice .. dlatego kochani.. wesprzyjmy ich !!
Przecież wpłata kilku złotych to dla nas prawie nic a wspólnie można zebrać jakąs sumkę ,która wesprze zbiórkę (ale mi się zrymowało )❤️
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiły
bezpośrednio na subkonto Podopiecznego:
Nikt z nas nie chciałby przechodzić przez to piekło,przez które przechodzi mały ,bezbronny chłopiec a wraz z nim jego rodzice .. dlatego kochani.. wesprzyjmy ich !!
Przecież wpłata kilku złotych to dla nas prawie nic a wspólnie można zebrać jakąs sumkę ,która wesprze zbiórkę (ale mi się zrymowało )❤️
Wpłaty
Wygląda na to, że nie było tutaj żadnych wpłat.
