Skarbonka zakończona
Skarbonka

Na leczenie Samuelka

Avatar organizatora
Organizator:Aga Kubacka

Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.

 Nikt z nas nie chciałby przechodzić przez to piekło,przez które przechodzi mały ,bezbronny chłopiec a wraz z nim jego rodzice .. dlatego kochani.. wesprzyjmy ich !!

Przecież wpłata kilku złotych to dla nas prawie nic a wspólnie można zebrać jakąs sumkę ,która wesprze zbiórkę (ale mi się zrymowało )❤️

0 złWsparło 0 osób

Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiły
bezpośrednio
na subkonto Podopiecznego:

 Nikt z nas nie chciałby przechodzić przez to piekło,przez które przechodzi mały ,bezbronny chłopiec a wraz z nim jego rodzice .. dlatego kochani.. wesprzyjmy ich !!

Przecież wpłata kilku złotych to dla nas prawie nic a wspólnie można zebrać jakąs sumkę ,która wesprze zbiórkę (ale mi się zrymowało )❤️

Wpłaty

Wygląda na to, że nie było tutaj żadnych wpłat.