Na lekarstwa i rehabilitacje
Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.

Dzień dobry, ponownie wróciłem ze szpitala i zwracam się z prośbą o pomoc, nawet drobną pomoc finansową, która potrzebna jest mnie na rehabilitacje, która jest bardzo kosztowna bynajmniej dla mnie, a bez której coraz ciężej będzie mi chodzić ponieważ naciek z goza nowotworowego naciska mi na nerw stawu skokowego, oraz na opatrunki które używam codziennie a nie są refundowane przez NFZ. Nie wspomnę o opłaceniu pani pielęgniarki, która zakłada i opatrunki. Niestety z renty nie stać mnie na to wszystko bo dochodzi jeszcze opłata za mieszkanie, prad, wyżywienie. Dlatego będę wdzięczny każdemu za pomoc. Dziękuję z całego serca.
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiają
bezpośrednio na docelową zbiórkę:
Przekaż 1,5% podatku
Przekaż 1,5% podatku
Dzień dobry, ponownie wróciłem ze szpitala i zwracam się z prośbą o pomoc, nawet drobną pomoc finansową, która potrzebna jest mnie na rehabilitacje, która jest bardzo kosztowna bynajmniej dla mnie, a bez której coraz ciężej będzie mi chodzić ponieważ naciek z goza nowotworowego naciska mi na nerw stawu skokowego, oraz na opatrunki które używam codziennie a nie są refundowane przez NFZ. Nie wspomnę o opłaceniu pani pielęgniarki, która zakłada i opatrunki. Niestety z renty nie stać mnie na to wszystko bo dochodzi jeszcze opłata za mieszkanie, prad, wyżywienie. Dlatego będę wdzięczny każdemu za pomoc. Dziękuję z całego serca.
Wpłaty
- Wpłata anonimowa100 zł