Paluszki Nadusi są zrośnięte❗️Operacje to jedyna szansa! POMÓŻ❗️

Nadia Wójcik

Paluszki Nadusi są zrośnięte❗️Operacje to jedyna szansa! POMÓŻ❗️

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0244269
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Operacje rozdzielenia paluszków u rąk w Hamburgu, rehabilitacja, dojazdy, pobyt

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Nadia Wójcik, 15 miesięcy
Nysa, opolskie
Wcześniactwo, Zespół Aperta
Rozpoczęcie: 14 Grudnia 2023
Zakończenie: 14 Marca 2024

Opis zbiórki

Życie czasami jest bardzo niesprawiedliwe. Myślałam, że moje macierzyństwo będzie wiązało się z nieprzespanymi nocami, kolkami i stosem pieluch. Tymczasem przyszło mi się mierzyć z problemami, o których nawet nie śniłam w najgorszych koszmarach... 

Nadusia urodziła się z zespołem Aperta. Jest to bardzo rzadka choroba genetyczna, która sprawiła, że moja córeczka ma zrośnięte paluszki u rąk i nóg, zwężone nozdrza i przedwcześnie zrośnięte szwy czaszkowe…

Tak bardzo bałam się czy damy sobie radę. Czułam, jak wiele wyzwań jest przed nami. Najtrudniejsze była świadomość, że za tym wszystkim, co było widać, kryją się ograniczenia, trudności, ból, cierpienie, a nawet zagrożenie życia.

Nadia Wójcik

Ale wiedziałam, że choć Nadusia wygląda inaczej, choć los nie był dla niej łaskawy, pokocham ją najmocniej. I tak było. Pokochałam od pierwszych chwil, gdy tylko ją ujrzałam. I wiem, że będę walczyć o nią do końca.

Nadusia to najwspanialszy dar, jaki otrzymaliśmy od losu. Jako rodzice zrobimy dla niej wszystko. Przed nami bardzo trudna i wyboista droga – czeka nas wiele operacji i długich rehabilitacji, które są jedyną szansą na w miarę normalne życie.

Choć Nadia ma zaledwie rok przeszła już dwie, bardzo poważne operacje głowy. Wiemy, że to nie koniec – będzie ich jeszcze co najmniej kilka. Nadusia, jak każde dziecko w jej wieku zaczyna być ciekawa świata. Interesuje się zabawkami, często próbuje za coś złapać. Niestety, zrośnięte paluszki bardzo jej w tym przeszkadzają. 

Nadia Wójcik

Dlatego kolejnym bardzo ważnym etapem będą skomplikowane operacje rozdzielenia paluszków u rączek. W sumie będzie ich pięć, każda co pół roku. Wszystkie odbędą się w Hamburgu.

Ich koszt przekracza nasze możliwości finansowe. To ogromna suma, której nie bylibyśmy w stanie sami zebrać. Dlatego proszę Was z całego serca o pomoc, o każdą złotówkę. 

Nadusia bardzo cierpi, a my temu cierpieniu przyglądamy się każdego dnia... 

Mama Nadii

Nadia Wójcik

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0244269
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki