Koniec z operacjami! Tylko intensywna rehabilitacja szybko postawi mnie na nogi.

Natalia Narwojsz

Koniec z operacjami! Tylko intensywna rehabilitacja szybko postawi mnie na nogi.

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0175067
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Natalia Narwojsz, 28 lat
Olsztyn, warmińsko-mazurskie
Wrodzony niedorozwój bliższej części kości udowej, koksartroza, niestabilność stawu kolanowego, stan pooperacyjny
Rozpoczęcie: 28 Stycznia 2022
Zakończenie: 5 Października 2023

Opis zbiórki

Mam dopiero 26 lat, ale odnoszę wrażenie, że moje ciało ma o wiele, wiele więcej. Przeszłam kilka operacji, które zaczęły się, gdy byłam jeszcze dzieckiem. 

Odkąd pamiętam, zawsze były jakieś problemy. Lista moich schorzeń jest długa. Zaczęło się od wrodzonej, obustronnej dysplazji stawów biodrowych, całkowitej niestabilności kolana, skoliozy spowodowanej przykurczem i krótszą nogą a na zespole ciasnoty podbarkowej z racji poruszania się o kulach kończąc.

Natalia Narwojsz

Ostatni zabieg odbył się we wrześniu zeszłego roku. Przeszłam całkowitą endoprotezoplastykę prawego stawu biodrowego z rekonstrukcją kostną. Brzmi poważnie i rzeczywiście stanowiło to nie lada wyzwanie dla lekarzy. Operacja przeszła pomyślnie, ale powrót do sprawności wymaga nawet roku czasu intensywnej rehabilitacji, stałych konsultacji, leków i opatrunków. Oprócz tego cały czas muszę pamiętać, by nie wykonywać czynności i ruchów utrudniających gojenie – krzyżowania nóg, skrętów tułowia, schylania czy siadania na niskich stołkach. Stawką jest moje zdrowie, a wszelkie koszta związane z moim powrotem do zdrowia zwyczajnie przekraczają moje możliwości finansowe. 

Będę niesamowicie wdzięczna za każde wsparcie, które z pewnością przybliży mnie do osiągnięcia upragnionego celu - bycia sprawniejszą fizycznie.

Natalia

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0175067
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki