Milion za życie dziecka! Nataszka potrzebuje pomocy!

Natasza Żółkowska
Pilne!

Milion za życie dziecka! Nataszka potrzebuje pomocy!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0097782
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Szczepionka przeciwko wznowie neuroblastomy w USA, przeloty

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Natasza Żółkowska, 6 lat
Siedlce, mazowieckie
Neuroblastoma IV stopnia
Rozpoczęcie: 11 Lutego 2021
Zakończenie: 10 Stycznia 2024

Opis zbiórki

Nie jestem pewna czy rano budzi mnie dźwięk pompy wlewającej chemię w żyły Nataszki, pielęgniarka przychodząca pobrać krew, czy też tak głośne i szybkie bicie mojego serca spowodowane strachem o to, co przyniesie kolejny dzień. Ale wstaję, uśmiecham się do mojego Cukiereczka, aby miała siłę do dalszej walki. Neurblastoma IV stopnia nowotwór złośliwy z przerzutami do kości, szpiku i węzłów chłonnych... Te słowa huczą w głowie od 6 lipca 2020... Wtedy nasz świat się rozpadł.

Natasza Żółkowska


Latem Nataszka bawiła się na trampolinie, po czym kolejnego dnia skarżyła się na tak ogromny ból kręgosłupa, że potrzebowała pomocy, aby wstać z łóżka. Od lekarza usłyszeliśmy, że to nic dziwnego, że ma bóle, skoro cały dzień skakała, zlecono lek przeciwbólowy, który faktycznie pomógł. Miesiąc później Nataszka zaczęła jednak utykać. Tym razem dostała antybiotyk. Podejrzewano zapalenie stawów biodrowych. Antybiotyk jednak nie pomagał, zdecydowaliśmy się pojechać na SOR. Córeczka nie była już w stanie samodzielnie stać! Na oddziale dalsza antybiotykoterapia z tym samym rozpoznaniem, jednak nie dawało efektów i skierowano nas na rezonans. Ze szpitala nie wyszliśmy do dziś...

Natasza Żółkowska
Tak bardzo chcielibyśmy, żeby to było zapalenie stawów! Trafiając na oddział Nataszka nawet nie była w stanie siedzieć z bólu, potrzebowała na stałe środków przeciwbólowych w tym morfiny. Wszystko działo się bardzo szybko. Biopsja, założenie vascuportu, chemioterapia. Dalsze badania wykazały, że nowotwór zaatakował prawie wszystkie kości naszej córeczki. Ma tak dużo przerzutów w kręgosłupie, że nie może poruszać się bez gorsetu ortopedycznego. Przyjęła już 12 serii bardzo silnej chemii.

Przed nami długa droga. Jesteśmy w trakcie chemioterapii, planowana jest operacja, radioterapia, autoprzeszczep oraz immunoterapia. Czas jest naszym przeciwnikiem, nowotwór bardzo szybko się rozsiewa, chcąc zabrać nam nasza Nataszkę! Ale my jej nie oddamy, będziemy walczyć jak lwy o naszą córeczkę i Was wszystkich również prosimy o wsparcie i modlitwę. Nie wiemy, jak duże będą koszty leczenia, być może Nataszka będzie potrzebowała pilnie leków nierefundowanych, koszty związane z lekami, opatrunkami, środkami higieny, dojazdami, spełnieniem marzeń Nataszki są naprawdę bardzo duże.

Natasza Żółkowska

Po skończonym leczeniu w Polsce bardzo chcemy polecieć za ocean, gdyż tam jest dostępna od niedawna nowoczesna szczepionka, chroniąca dzieci przed nawrotem choroby. Nowa szczepionka w USA daje ogromne nadzieje że kiedy uda się pokonać nowotwór on już nigdy nie wróci! Ale jej koszt to około 250 000 dolarów, czyli niemal milion złotych! Bez waszej pomocy nie damy rady, dlatego błagamy pomóżcie Nataszce uwolnić się z rąk tego zabójcy!

Rodzice

Natasza Żółkowska

➡️ LICYTACJE na FB

➡️ Profil na INSTAGRAMIE

Natasza Żółkowska

podlasie24

Natasza Żółkowska

Życie Siedleckie

Natasza Żółkowska

TVP3 Warszawa

Natasza Żółkowska potrzebuje wsparcia!

Natasza Żółkowska

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0097782
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki