Rodzina Nest Banku gra razem z WOŚP

Rodzina Nest Banku
organizator skarbonki

Nie każdemu życie pisze pozytywne scenariusze, czasem jednak wystarczy mały gest, aby to zmienić. W ramach tej zbiórki wspieramy 25. Finał WOŚP. Pokażcie, że jesteście częścią Rodziny Nest Banku.

„15 stycznia, jak co roku, na ulice całej Polski wyjdą tysiące uśmiechniętych wolontariuszy z nalepkami w kształcie czerwonych serc, zagra muzyka, a wieczorem rozbłyśnie światełko do nieba. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w 2017 roku będzie świętować swoje ćwierćwiecze. 25 lat czynienia dobra to ogromna część historii Polski. Po raz kolejny Orkiestra zagra również w Internecie, wspierana przez internetowych przyjaciół, wirtualnych wolontariuszy takich jak Ty. Za naszym pośrednictwem możesz zostać częścią tego narodowego fenomenu, wspierając zbiórkę na Siepomaga”. „Tak jak w poprzednim roku, także teraz Orkiestra zagra dla tych najsłabszych, najbardziej potrzebujących pomocy – dzieci i seniorów. O głównym temacie finału – zbieraniu środków na pediatrię ogólną - zadecydował raport realizowanych przez regionalnych konsultantów”.

Szerzej o zbiórce przeczytacie na stronie zbiórki głównej: https://www.siepomaga.pl/25final

Akcja skierowana jest do wszystkich pracowników Nest Banku, ale również do ich bliskich, rodzin, a także i samych Klientów – do każdego, kto czuje się częścią naszej wspólnoty – Rodziny Nest Banku. Zapraszamy serdecznie do udziału wszystkich sympatyków Nest Banku (czyli dawnego Banku SMART i BIZ Banku).

Naprawdę niewiele trzeba by pomóc i odmienić czyjeś życie.

Wsparli

50 zł

Wpłata anonimowa

30 zł

Wpłata anonimowa

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
0,8%
80 zł Wsparły 2 osoby CEL: 10 000 ZŁ