Niebezpiecznik vs Wirusy

Niebezpiecznik.pl
organizator skarbonki

Z komputerowymi wirusami potrafimy walczyć. Z tym prawdziwymi lepiej od nas walczą lekarze, ratownicy, pielęgniarki i pozostali pracownicy służby zdrowia (a tak naprawdę Ochrony Zdrowia). Dlatego chcemy im pomóc, finansując sprzęt ochrony osobistej.  

Zasada jest prosta. My uczymy Was jak ochronić się przed wirusami komputerowymi i innymi zagrożeniami na darmowych webinarach [UPDATE: i rapujemy!!!], a Wy w zamian pomagacie pracownikom ochrony zdrowia i dorzucacie coś do skarbonki. Tyle ile możecie. Nawet 50 groszy ma sens, bo to już jedna maseczka.

100% środków ze zbiórki przekazana zostanie na pomoc pracownikom polskiej ochrony zdrowia! Operator płatności i serwis Siepomaga.pl zrzekli się swoich prowizji.

Dzięki!

UWAGA! 
Jeśli na tę stronę dotarłeś samodzielnie, a nie z niebezpiecznikowego formularza zgłoszeniowego na webinar, to musisz wypełnić ten formularz -- inaczej nie będziemy mieli Twoich danych i nie prześlemy Ci linka do webinaru! 

PS. Jeśli możesz, daj znać swoim znajomym o tej zbiórce na Fejsie, Twitterze, LinkedIn, Wykopie, Instagramie, PornHubie, IRC-u, Discordzie, Twitchu, TikToku, USENET, Gopherze lub w dowolnym innym miejscu gdzie spotykasz ludzi online.

Wsparli

X zł

Krzysztof Kuropka

10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
1388%
138 847,65 zł Wsparło 5 088 osób CEL: 10 000 ZŁ
Wesprzyj