Niebezpiecznik vs Wirusy

organizator skarbonki

Z komputerowymi wirusami potrafimy walczyć. Z tym prawdziwymi lepiej od nas walczą lekarze, ratownicy, pielęgniarki i pozostali pracownicy służby zdrowia (a tak naprawdę Ochrony Zdrowia). Dlatego chcemy im pomóc, finansując sprzęt ochrony osobistej.  

Zasada jest prosta. My uczymy Was jak ochronić się przed wirusami komputerowymi i innymi zagrożeniami na darmowych webinarach [UPDATE: i rapujemy!!!], a Wy w zamian pomagacie pracownikom ochrony zdrowia i dorzucacie coś do skarbonki. Tyle ile możecie. Nawet 50 groszy ma sens, bo to już jedna maseczka.

100% środków ze zbiórki przekazana zostanie na pomoc pracownikom polskiej ochrony zdrowia! Operator płatności i serwis Siepomaga.pl zrzekli się swoich prowizji.

Dzięki!

UWAGA! 
Jeśli na tę stronę dotarłeś samodzielnie, a nie z niebezpiecznikowego formularza zgłoszeniowego na webinar, to musisz wypełnić ten formularz -- inaczej nie będziemy mieli Twoich danych i nie prześlemy Ci linka do webinaru! 

PS. Jeśli możesz, daj znać swoim znajomym o tej zbiórce na Fejsie, Twitterze, LinkedIn, Wykopie, Instagramie, PornHubie, IRC-u, Discordzie, Twitchu, TikToku, USENET, Gopherze lub w dowolnym innym miejscu gdzie spotykasz ludzi online.

Wsparli

15 zł

Anonimowy Pomagacz

25 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

49 zł

Radek

51 zł

Anonimowy Pomagacz

14 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
1243%
124 316,65 zł Wsparło 4 399 osób CEL: 10 000 ZŁ
Wesprzyj