Nowotwór odebrał wzrok! Pomóż o niego zawalczyć!

Nikola Dziedzic

Nowotwór odebrał wzrok! Pomóż o niego zawalczyć!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0168633
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja, sprzęt medyczny

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Nikola Dziedzic, 15 lat
Opole, opolskie
Nowotwór złośliwy móżdżku
Rozpoczęcie: 22 Grudnia 2021
Zakończenie: 8 Maja 2024

Opis zbiórki

Moja Nikolka była dziewczynką pełną życia i pomysłów. Chodziła na tańce, trenowała judo a od pierwszych ciepłych dni wszędzie jeździła rowerem. Prawie trzy lata temu runęła na nas miażdżąca diagnoza –  nowotwór złośliwy móżdżku.

Lekarze uratowali jej życie, lecz skutki przeprowadzanej operacji na zawsze będą odbijać się w życiu Nikoli. Został uszkodzony nerw wzrokowy. Nikola widzi tylko na jedno oko, lecz jej wzrok jest słaby i na dłuższą metę bardzo się męczy. Dzisiaj córka ma już 13 lat i stara się funkcjonować w miarę swoich możliwości. 

Nikola Dziedzic

Aby jej to ułatwić, niezbędny jest sprzęt służący rehabilitacji wzroku, ułatwiający codzienność. Jednym z nich jest lupa powiększająca, by mogła znowu wrócić do czytania ukochanych książek i bajeczek dla braciszka. Każda pomoc, każda złotówka umożliwi nam pozyskiwanie potrzebnych narzędzi ułatwiających jej funkcjonowanie.

Nikola zapłaciła okrutną cenę za swoje życie. Utrata wzroku jest utratą poczucia bezpieczeństwa, patrzenia na świat, który się zmienia i niejednokrotnie zachwyca. Jeśli jest szansa, by w jakikolwiek sposób pomóc jej go odzyskać, musimy to zrobić.

Małgorzata, mama Nikoli

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0168633
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki