
Walczymy o rozwój mowy, by Nikoś mógł nam przekazać, co czuje! Pomóż!
Cel zbiórki: Leczenie i rehabilitacja
Wpłać, wysyłając SMS
Przekaż 1,5% podatku
Przekaż 1,5% podatku
Stała pomoc
Tu może pojawić się Twoja Stała Pomoc.
Wspieraj co miesiącCel zbiórki: Leczenie i rehabilitacja
Opis zbiórki
Podczas ostatniego roku Nikoś zaczął mówić! Dla innych byłby to może niewielki krok, ale dla nas to ogromna zmiana na lepsze i nadzieja, że synek już niedługo będzie w stanie się z nami lepiej komunikować. Choć na razie pojawiają się jedynie pojedyncze słowa, to wiemy, że postęp jest możliwy!
Moi synowie są dla mnie całym światem. Nikoś urodził się jako trzeci, najmłodszy. Przez lata z dumą obserwowałem, jak chłopcy rosną, jednak już we wczesnym dzieciństwie Nikosia dostrzegłem, że nie nawiązuje kontaktu wzrokowego i nie lubi przytulania. Na etapie rozwoju, na którym jego starsi bracia zaczynali już mówić, Nikoś milczał jak zaklęty…
Zacząłem konsultować jego stan zdrowia ze specjalistami. Po wielu wizytach i badaniach okazało się, że przyczyną zachowania synka są całościowe zaburzenia rozwojowe, a dokładnie autyzm. W mojej głowie natychmiast zaczęły kłębić się pytania… Jak będzie rozwijał się Nikoś? Jak będzie wyglądała jego przyszłość? Mimo obaw wiedziałem jednak, że trzeba działać szybko.

Nikoś rozpoczął pracę ze specjalistami, dzięki której udaje mu się wypracowywać postępy. Niestety, synek wciąż potrzebuje pomocy w wykonywaniu wielu codziennych czynności. Ma też trudności z komunikacją, jednak dzięki Waszej dotychczasowej pomocy udało się kupić mówik, który znacznie ułatwia porozumiewanie się oraz zapewnić synkowi specjalistyczne zajęcia. Bardzo Wam za to dziękuję!
Dzisiaj ponownie chciałbym zwrócić się do Was z prośbą o pomoc. Nikoś zaczął mówić i przed nim czas bardzo intensywnego rozwoju. Nie stać mnie jednak na zapewnienie mu większej liczby godzin terapii logopedycznej, która jest kluczowa!
Wierzę, że moje dziecko ma szansę na lepszą, sprawną przyszłość i nauczenie się komunikacji z innymi. Zrobię wszystko, aby tak było, ale sam nie dam rady, dlatego zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Wasze wsparcie będzie ogromnym krokiem do samodzielności Nikosia. Będę wdzięczny za każdy pomocny gest!
Grzegorz, tata
- Wpłata anonimowa1 zł

Modlę się za Ciebie aktem zawierzenia: „Jezu, Ty się tym zajmij'
- Wpłata anonimowa100 zł
- Marcin100 zł
dużo zdrówka Nikoś! ❤️
- Wpłata anonimowaX zł
- Wpłata anonimowa3,50 zł