Padaczka niszczy życie Ninki❗️ Pomóż uwolnić ją od cierpienia!

Nina Orłowska
Pilne!

Padaczka niszczy życie Ninki❗️ Pomóż uwolnić ją od cierpienia!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0123695
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie padaczki – szczegółowa diagnostyka w klinice w Niemczech

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja Serca dla Maluszka
Nina Orłowska, 8 lat
Gdynia, pomorskie
Padaczka lekooporna
Rozpoczęcie: 22 Marca 2021
Zakończenie: 20 Marca 2024

Opis zbiórki

Padaczka, na którą choruje Nina, jest odporna na leki. Zdarza się, że w ciągu dnia dochodzi aż do 60 ataków! Każdy z nich cofa naszą córeczkę w rozwoju… Często ból główki jest tak silny, że Ninka płacze i nie ma siły wstać łóżka… Szansą na ratunek jest leczenie w klinice w Niemczech! Niestety bardzo drogie leczenie, za które musimy zapłacić. Koszt samej diagnostyki sięgnie kilkudziesięciu tysięcy złotych!

Padaczka sieje spustoszenie w mózgu Ninki! Bardzo częste napady sprawiają, że rozwija się znacznie wolniej, niż inne dzieci. Chociaż ma 5 lat, intelektualnie jest na poziomie półtorarocznego dziecka. Przez ataki i opóźnione napięcie mięśniowe nie ma siły biegać i się bawić. Często boli ją główka do tego stopnia, że nie może podnieść się z łóżka i nie potrafi opanować płaczu. Przyczyną choroby okazała się bardzo rzadka mutacja w jednym z genów. 

Nina Orłowska

Czasu na działanie jest coraz mniej, bo ataki powodują coraz poważniejsze konsekwencje. Wywołały już zachowania ze spektrum autyzmu, bardzo silne i złożone stereotypie ruchowe. 

Podczas ostatniej konsultacji lekarskiej dowiedzieliśmy się o klinice w Niemczech, w której możliwe jest operacyjne leczenie Niny! W pierwszej kolejności potrzebna jest jednak bardzo szczegółowa diagnostyka. Najpierw lekarze muszą znaleźć ognisko padaczki, by następnie móc je usunąć i uratować nasze dziecko.

Leczenie będzie skomplikowane, ale to jedyna szansa, by móc walczyć z padaczką lekooporną u Ninki! Koszty są zatrważające, dlatego zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie. Każdy pomocny gest to szansa na kolejny krok do życia bez cierpienia!

Rodzice Ninki

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0123695
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki