Nowe życie Ani

Agnieszka LifeManagerka.pl
organizator skarbonki

Kochani! Dziękuję, że razem ze mną chcecie wspierać Anię w walce o nowe życie. Aby zachęcić Was do wpłat, przygotowałam dla Was kilka form podziękowania. Oto one:

1. Jeśli chcesz otrzymać eBooka z przepisami na 10 ZDROWSZYCH ALTERNATYW DLA TRADYCYJNYCH WYPIEKÓW - nie musisz nic robić. To otrzymują wszyscy, którzy wpłacą coś na zbiórkę, a link umożliwiający pobranie eBooka znajdzie się w mailu z podziękowaniem za wpłatę. 

Agnieszka Świetlik

2. Jeśli chcesz, abym zatańczyła coś na Insta Stories z dedykacją dla Ciebie - wpłać na zrzutkę MINIMUM 50 ZŁ i napisz o tym w komentarzu do swojej wpłaty, zamawiając np. specjalny taniec lub piosenkę. Ostrzegam, że ten punkt traktujemy na dużym luzie, więc nie będą to występy na najwyższym poziomie, a wręcz z przymrużeniem oka. P.s. Jeśli zamawiasz taniec, napisz w komentarzu też swoją nazwę na Instagramie, jeśli chcesz, abym Cię oznaczyła :)

P.s. Na taniec aktualnie trzeba poczekać nawet do tygodnia, ale wszystkie zamówienia będą odtańczone. 

3. Jeśli chcesz otrzymać mój dziennik obserwacji organizmu, również proszę Cię o wpłatę min. 40 zł i przesłanie do mnie potwierdzenia tej wpłaty na adres kontakt@lifemanagerka.pl. Dziennik postaram się odesłać jak najszybciej, ale nie spędzam całego dnia przy komputerze, więc może to zająć kilka godzin.

4. Jeśli chcesz otrzymać nagraną przeze mnie relaksację, wpłać na zrzutkę min. 10 zł, po czym prześlij do mnie potwierdzenie tej wpłaty (najlepiej w postaci maila od siepomaga) na Instagramie lub mailem na kontakt@lifemanagerka.pl.

Jeśli spodoba Ci się ta akcja, mój eBook, dziennik, relaksacja lub taniec, podziel się proszę informacją o niej z innymi. 

JESTEŚMY JUŻ NA OSTATNIEJ PROSTEJ, ANIA JUŻ MA WSTĘPNIE UMÓWIONY TERMIN OPERACJI, BRAKUJE JESZCZE TYLKO 11 TYSIĘCY!

Z góry dziękuję za Twoje wsparcie!

Wsparli

100 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Barbara

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

10 zł

Magdalena

10 zł

Anonimowy Pomagacz

X zł

Monika

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
101%
30 358,86 zł Wsparło 1 636 osób CEL: 30 000 ZŁ