Nowe życie Ani

Agnieszka Świetlik
organizator skarbonki

Kochani! Dziękuję, że razem ze mną chcecie wspierać Anię w walce o nowe życie. Aby zachęcić Was do wpłat, przygotowałam dla Was kilka form podziękowania. Oto one:

1. Jeśli chcesz otrzymać eBooka z przepisami na 10 prostych i zdrowych past kanapkowych - nie musisz nic robić. To otrzymują wszyscy, którzy wpłacą coś na zbiórkę, a link umożliwiający pobranie eBooka znajdzie się w mailu z podziękowaniem za wpłatę. 

Agnieszka Świetlik

2. Jeśli chcesz, abym zatańczyła coś na Insta Stories z dedykacją dla Ciebie - wpłać na zrzutkę MINIMUM 40 ZŁ i napisz o tym w komentarzu do swojej wpłaty, zamawiając np. specjalny taniec lub piosenkę. Ostrzegam, że ten punkt traktujemy na dużym luzie, więc nie będą to występy na najwyższym poziomie, a wręcz z przymrużeniem oka. P.s. Jeśli zamawiasz taniec, napisz w komentarzu też swoją nazwę na Instagramie, albo odezwij się do mnie tam, jeśli chcesz, abym Cię oznaczyła :)

3. Jeśli chcesz otrzymać mój dziennik obserwacji organizmu, również proszę Cię o wpłatę min. 40 zł i przesłanie do mnie potwierdzenia tej wpłaty na adres kontakt@lifemanagerka.pl. Dziennik postaram się odesłać jak najszybciej, ale nie spędzam całego dnia przy komputerze, więc może to zająć kilka godzin.

Jeśli spodoba Ci się ta akcja, mój eBook, dziennik lub taniec, podziel się proszę informacją o niej z innymi. Cel zbiórki jest tylko przykładowy, naszym celem jest dotarcie do jak największej grupy osób, które wesprą Anię i jej rodzinę. 

Z góry dziękuję za Twoje wsparcie!

Wsparli

20 zł

Anonimowy Pomagacz

40 zł

@Trinity_i_Luna

Poproszę o taniec Shakira "la tortura" :)
10 zł

Magda

Trzymam kciuki! ❤️
5 zł

Anonimowy Pomagacz

Po wypłacie wpłacę więcej 😘
2 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Poproszę o kankana :) dla Ani- udanej operacji !

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
71%
10 799 zł Wsparło 347 osób CEL: 15000 ZŁ
Wesprzyj