
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W BYSTRZYCY (LUBELSKIE)


Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Bystrzycy powstała w 1927 roku. Od blisko 100 lat z zaangażowaniem stoimy na straży bezpieczeństwa mieszkańców powiatu lubelskiego, ze szczególnym uwzględnieniem gminy Wólka. W naszych szeregach zrzeszamy blisko 25 członków, z których 20 posiada uprawnienia umożliwiające udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych. Jesteśmy aktywną jednostką, która oprócz działalności ratowniczej bierze udział w licznych festynach, pokazach oraz innych inicjatywach na rzecz lokalnej społeczności.
Nieustannie się rozwijamy, podnosząc nasze umiejętności i kompetencje, które z powodzeniem wykorzystujemy podczas różnorodnych działań. Dzięki zaangażowaniu i pasji naszych strażaków jesteśmy zawsze gotowi, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona potrzebna.
Tym razem zwracamy się z prośbą do Państwa o pomoc w realizacji naszych planów. Ze względu na nieustannie zmieniające się potrzeby i rosnącą liczbę różnego rodzaju zdarzeń, nasza jednostka musi nieustannie się rozwijać i zwiększać swój potencjał ratowniczo-gaśniczy.
W związku z tym chcemy, aby wsparli Państwo naszą zbiórkę celową na zakup specjalistycznego sprzętu.
Każda, nawet najmniejsza wpłata, ma dla nas ogromne znaczenie i za każdą serdecznie dziękujemy!
Z wyrazami szacunku, Druhny i Druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Bystrzycy.
Wygląda na to, że nie ma tutaj jeszcze żadnych wpłat. Twoja może być pierwsza!
Wesprzyj