Twoje ustawienia przeglądarki są nietypowe i niektóre funkcje strony mogą działać nieprawidłowo.

Zalecamy sprawdzenie ustawień i włączenie plików cookie.

Skarbonka zakończona
Skarbonka

Pomoc dla Filipka !!!

Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.

  Hojność polega nie tyle na tym, aby dawać dużo, co na tym, aby dawać w odpowiedniej chwili....

   Siła internetu jest ogromna, dlatego Kochani znajomi i nieznajomi pomóżmy Filipkowi. Kwota do zebrania jest ogromna, lecz każda złotówka daje nadzieję na uratowanie życia. Mam nadzieję, że chociaż w małym stopniu ta skarbonka przyczyni się do osiągnięcia celu. Tylko wspólnie jesteśmy w stanie pomóc. Dlatego jeśli możecie, dorzucajcie i udostępniajcie.

    Liczę na Waszą hojność, pomoc i wielkie serce. Bez obaw akcja zweryfikowana przez Fundację Siepomaga, jak rownież przeze mnie, bo to synek mojego znajomego. Trzymam kciuki za pomyślne zakończenie.   ✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊

..... i pamiętajcie dobro wraca ✊✊✊

 

         

950 złWsparło 15 osób

Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiły
bezpośrednio
na docelową zbiórkę:

  Hojność polega nie tyle na tym, aby dawać dużo, co na tym, aby dawać w odpowiedniej chwili....

   Siła internetu jest ogromna, dlatego Kochani znajomi i nieznajomi pomóżmy Filipkowi. Kwota do zebrania jest ogromna, lecz każda złotówka daje nadzieję na uratowanie życia. Mam nadzieję, że chociaż w małym stopniu ta skarbonka przyczyni się do osiągnięcia celu. Tylko wspólnie jesteśmy w stanie pomóc. Dlatego jeśli możecie, dorzucajcie i udostępniajcie.

    Liczę na Waszą hojność, pomoc i wielkie serce. Bez obaw akcja zweryfikowana przez Fundację Siepomaga, jak rownież przeze mnie, bo to synek mojego znajomego. Trzymam kciuki za pomyślne zakończenie.   ✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊

..... i pamiętajcie dobro wraca ✊✊✊

 

         

Wpłaty

Sortuj według
  • Gosia I Jarek
    Gosia I Jarek
    Udostępnij
    300 zł
  • Wpłata anonimowa
    Wpłata anonimowa
    Udostępnij
    70 zł

    Powodzenia Filip. Pozdrawiają Brazylianie z 6c ?

  • Wpłata anonimowa
    Wpłata anonimowa
    Udostępnij
    20 zł
  • moto
    moto
    Udostępnij
    10 zł
  • Wpłata anonimowa
    Wpłata anonimowa
    Udostępnij
    50 zł
  • Olga
    Olga
    Udostępnij
    X zł

    Trzymam kciuki za Filipka