Ogonek-leg-dla-Paulinki!
Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.
Z wiarą i nadzieją, że Paulince pomoże się, wpłacając ogonek - końcówkę ze swojego konta na skarbonkę Ogonek-leg-Paulinka! Na przykład mamy 101,25 zł to wpłacamy 1,25 zł! WRZUCAMY! UDOSTĘPNIAMY! DZIAŁAMY!
Każdy z Nas wie jak dobrze mieć zdrowe, równe nogi!
Pozwólmy, by Paulinka poczuła to też, choć pewnie wyleje się niemało łez, to warto będzie walczyć o lepsze życie dla Niej!
ZawalczMY i MY, i pokażMY, że JesteśMY i PotrafiMy się dzielić z InnyMi!
Wrzuć ogonek i podziękuj, że Ty masz zdrowe i równe nogi!
A ja dziękuję za Twoją wpłatę! Doceniam to tak jak Ty, że maMY zdrowe, równe nogi!
Bliska ciocia Paulinki - mama chrzestna.

#pomagamyPaulince #ogonek-leg-dla-Paulinki #serca #dlaPaulinki #zdrowe #równenogi #doceniam #szanuję #wrzucam #udostępniam #działam #pomagam
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiają
bezpośrednio na subkonto Podopiecznej:
Przekaż 1,5% podatku
Przekaż 1,5% podatku
Z wiarą i nadzieją, że Paulince pomoże się, wpłacając ogonek - końcówkę ze swojego konta na skarbonkę Ogonek-leg-Paulinka! Na przykład mamy 101,25 zł to wpłacamy 1,25 zł! WRZUCAMY! UDOSTĘPNIAMY! DZIAŁAMY!
Każdy z Nas wie jak dobrze mieć zdrowe, równe nogi!
Pozwólmy, by Paulinka poczuła to też, choć pewnie wyleje się niemało łez, to warto będzie walczyć o lepsze życie dla Niej!
ZawalczMY i MY, i pokażMY, że JesteśMY i PotrafiMy się dzielić z InnyMi!
Wrzuć ogonek i podziękuj, że Ty masz zdrowe i równe nogi!
A ja dziękuję za Twoją wpłatę! Doceniam to tak jak Ty, że maMY zdrowe, równe nogi!
Bliska ciocia Paulinki - mama chrzestna.

#pomagamyPaulince #ogonek-leg-dla-Paulinki #serca #dlaPaulinki #zdrowe #równenogi #doceniam #szanuję #wrzucam #udostępniam #działam #pomagam
Wpłaty
- Wpłata anonimowa1,42 zł
💪💪💪
- Wpłata anonimowa1 zł
- Wpłata anonimowa1 zł
- Wpłata anonimowa1 zł
- Wpłata anonimowa1,40 zł
- Wpłata anonimowa1 zł