Skarbonka

Ogonek-leg-dla-Paulinki!

Avatar organizatora
Organizator:Izabela Grudna

Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.

Z wiarą i nadzieją, że Paulince pomoże się, wpłacając ogonek - końcówkę ze swojego konta na skarbonkę Ogonek-leg-Paulinka! Na przykład mamy 101,25 zł to wpłacamy 1,25 zł! WRZUCAMY! UDOSTĘPNIAMY! DZIAŁAMY!

Każdy z Nas wie jak dobrze mieć zdrowe, równe nogi!

Pozwólmy, by Paulinka poczuła to też, choć pewnie wyleje się niemało łez, to warto będzie walczyć o lepsze życie dla Niej!

ZawalczMY i MY, i pokażMY, że JesteśMY i PotrafiMy się dzielić z InnyMi!

Wrzuć ogonek i podziękuj, że Ty masz zdrowe i równe nogi!

A ja dziękuję za Twoją wpłatę! Doceniam to tak jak Ty, że maMY zdrowe, równe nogi!

Bliska ciocia Paulinki - mama chrzestna.

Izabela Grudna

#pomagamyPaulince #ogonek-leg-dla-Paulinki #serca #dlaPaulinki #zdrowe #równenogi #doceniam #szanuję #wrzucam #udostępniam #działam #pomagam

1337 złCEL: 1000 zł
Wsparło 458 osób

Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiają
bezpośrednio
na subkonto Podopiecznej:

Przekaż 1,5% podatku

Numer KRS0000396361 Fundacja Siepomaga
Cel szczegółowy 1,5%0048728 Paulinka

Z wiarą i nadzieją, że Paulince pomoże się, wpłacając ogonek - końcówkę ze swojego konta na skarbonkę Ogonek-leg-Paulinka! Na przykład mamy 101,25 zł to wpłacamy 1,25 zł! WRZUCAMY! UDOSTĘPNIAMY! DZIAŁAMY!

Każdy z Nas wie jak dobrze mieć zdrowe, równe nogi!

Pozwólmy, by Paulinka poczuła to też, choć pewnie wyleje się niemało łez, to warto będzie walczyć o lepsze życie dla Niej!

ZawalczMY i MY, i pokażMY, że JesteśMY i PotrafiMy się dzielić z InnyMi!

Wrzuć ogonek i podziękuj, że Ty masz zdrowe i równe nogi!

A ja dziękuję za Twoją wpłatę! Doceniam to tak jak Ty, że maMY zdrowe, równe nogi!

Bliska ciocia Paulinki - mama chrzestna.

Izabela Grudna

#pomagamyPaulince #ogonek-leg-dla-Paulinki #serca #dlaPaulinki #zdrowe #równenogi #doceniam #szanuję #wrzucam #udostępniam #działam #pomagam

Wpłaty

Sortuj według