Fundacja "Ogród Marzeń"

Fundacja "Ogród Marzeń"

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja JAROCIN, wielkopolskie

Nasza fundacja powstała po to, by pomóc spełniać marzenia dzieci i młodzieży zamieszkałych na terenie Ziemi Jarocińskiej. Wspieramy finansowo leczenie i rehabilitację oraz pomagamy rozwijać skrzydła młodym, zdolnym artystom i naukowcom. Pielęgnujemy ich umiejętności i dbamy o to, by rozkwitał ich talent. Możemy to robić dzięki wspaniałym ogrodnikom i siewcom, tym którzy wspierają naszą fundację finansowo i merytorycznie. Ty też możesz zostać jednym z nich.

POMAGAMY:

DZIECIOM CHORYM I NIEPEŁNOSPRAWNYM. Wspieramy finansowo ich leczenie i rehabilitację, ale też organizujemy dla Nich różnego rodzaju zajęcia, turnusy rehabilitacyjne,  imprezy, wycieczki, obozy. W ramach akcji „Pomagajka” stworzyliśmy również grupę wsparcia dla rodziców dzieci chorych.

MŁODYM, UZDOLNIONYM LUDZIOM Z NIEZAMOŻNYCH RODZIN. Od 2011 roku przyznajemy stypendia uczniom szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, którzy dobrze się uczą, a ich rodziców nie stać na wspieranie ich zdolności. Stypendia mogą również otrzymać uczniowie uzdolnieni artystycznie.

UCZYMY POMAGANIA
Pracujemy z wolontariuszami. Od 2011 roku fundacja prowadzi centrum wolontariatu „Klub Wesołych Ogrodników”. Na stałe współpracuje z nami kilkudziesięciu wolontariuszy. W „Akcji Wesołych Ogrodników”, która organizowana jest w pierwszą niedzielę wiosny, bierze udział około 300 wolontariuszy z całej Ziemi Jarocińskiej.

Wpłaty

Ładuję...