Złamany kręgosłup w każdej chwili może przebić skórę Oli❗️POTRZEBNA PILNA POMOC❗️

Aleksandra Słaby
Pilne!

Złamany kręgosłup w każdej chwili może przebić skórę Oli❗️POTRZEBNA PILNA POMOC❗️

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0226993
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

ratowanie życia - nierefundowane operacje i leczenie

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Aleksandra Słaby, 32 lata
Warszawa, mazowieckie
Zespół Hajdu-Cheneya
Rozpoczęcie: 30 Października 2023
Zakończenie: 27 Stycznia 2024

Opis zbiórki

Jestem Ola. Mam potężne, ponad 160-stopniowe skrzywienie kręgosłupa w odcinku lędźwiowo-krzyżowym. Potrzebuję pilnych operacji, które uratują moje życie. Cierpię katusze, nie mogę chodzić, siedzieć, a leżenie sprawia mi potworny ból. Błagam, uratuj mnie!

Od urodzenia zmagam się z ciężką chorobą Hajdu Cheney, która między innymi powoduje destrukcję kości. Przeszłam już kilkanaście operacji i ponad 30 złamań. Mimo choroby optymistycznie patrzyłam w przyszłość. Codziennie chodziłam na długie spacery, miałam wiele zainteresowań i planów.

Życie wystawiło mnie jednak na ogromną próbę... Pewnego dnia doszło do złamania kręgosłupa i miednicy. W konsekwencji mój kręgosłup lędźwiowy i kość krzyżowa są dziś zagięte pod kątem 160-stopni! Sytuacja jest krytyczna! Mam niestabilność miednicy i stawów krzyżowo-biodrowych, uciśnięty rdzeń kręgowy i narządy wewnętrzne. Do tego niedowład kończyn dolnych!

Nie panuję nad własnym ciałem!

Moją codziennością jest nieludzkie cierpienie – straszny ból złamanych kości kręgosłupa i miednicy przy najmniejszym ruchu. Nie mogę chodzić ani siedzieć, leżenie też sprawia mi ogromny ból, nie przesypiam nocy. Nawet bardzo silne leki nie są w stanie uśmierzyć bólu...

Ostatnią szansą na uratowanie mojego życia są nierefundowane operacje, których łączny koszt to ponad MILION ZŁOTYCH!

Ścigam się z czasem, pierwsza z planowanych operacji musi się odbyć jak najszybciej, bo z każdym dniem rośnie niebezpieczeństwo nieodwracalnych zmian. W każdej chwili zagięte kości mogą przebić skórę! 

Nie pracuję, jestem na rencie. Kwota, która dzieli mnie od operacji, jest ogromna i nieosiągalna dla mnie oraz mojej rodziny.

Aleksandra Słaby

Bardzo się boję, że będę przykuta do łóżka do końca mojego życia. Operacja to jedyna szansa na życie bez bólu i spełnienie marzenia o tym, by znów stanąć na własnych nogach i chodzić. Normalnie siedzieć, po prostu żyć…

W obliczu ogromnej sumy, którą trzeba zebrać jak najszybciej i która dzieli mnie od operacji, czuję się zupełnie bezsilna. Ta zbiórka i Wy – ludzie o dobrym sercu to moja jedyna nadzieja. Bardzo proszę, pomóżcie, bo brak operacji to ogromne zagrożenie dla mojego życia… 

Za każdą wpłatę, każde udostępnienie apelu z całego serca dziękuję!

Ola

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0226993
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki