Bez rehabilitacji nigdy nie będzie sprawny – Pomagamy Olkowi❗️

Aleksander Dudziński

Bez rehabilitacji nigdy nie będzie sprawny – Pomagamy Olkowi❗️

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0356121
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Aleksander Dudziński, 16 miesięcy
Piątnica, podlaskie
Rozszczep kręgosłupa lędźwiowego z wodogłowiem, wrodzona przepuklina oponowo-rdzeniowa
Rozpoczęcie: 5 Października 2023
Zakończenie: 3 Stycznia 2024

Opis zbiórki

„Chwilę po porodzie powiedziano mi, że zabierają mojego skarba na blok operacyjny."

Olek to nasze drugie dziecko. Miał urodzić się całkowicie zdrowy, niestety po porodzie okazało się, że czeka nas poważna walka o jego zdrowie i przyszłość. A wszystko przez poważną wadę układu nerwowego – Rozszczep kręgosłupa lędźwiowego oraz wrodzoną przepuklinę oponowo-rdzeniową. 

3 dni później kolejny zabieg, tym razem wszczepienia w główkę zastawki komorowo-otrzewnowej z powodu wodogłowia. W czasie pobytu w szpitalu Olek przeszedł jeszcze 2 zabiegi zmiany zastawki oraz drenu.

Aleksander Dudziński

Obecnie synek jest pod stałą opieką wielu specjalistów: ortopedy, neurochirurga, neurologa, okulisty… Boryka się z problemem pęcherza neurogennego i co 3 godziny musi być cewnikowany.

Fizjoterapeuci i lekarze są zgodni, że Olek nie będzie potrzebował wózka, ale by utrzymać ten stan, potrzebna jest ciągła i intensywna rehabilitacja. Dlatego chcielibyśmy zebrać środki i przeznaczyć je na niestety nierefundowane turnusy.

Naszym największym marzeniem jest, by Aleksander postawił swoje pierwsze, samodzielne kroczki, o które walczymy każdego dnia. Dzisiaj jest już lepiej, przy pomocy synek potrafi stanąć i chodzić za rączki! Ale cała praca pójdzie na marne, jeśli nie będziemy mogli pokryć kosztów rehabilitacji. Proszę, pomóżcie nam spełnić tak proste marzenie, jakim jest sprawność własnego dziecka.

Rodzice Olka

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0356121
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki