Padaczka to bolesny cios dla rozwoju naszej córeczki. Prosimy, pomóż!

Oliwka Kłak

Padaczka to bolesny cios dla rozwoju naszej córeczki. Prosimy, pomóż!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0261214
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja, badania genetyczne

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Oliwka Kłak, 2 latka
Oława, dolnośląskie
Epilepsja, choroby neurologiczne
Rozpoczęcie: 2 Marca 2023
Zakończenie: 5 Marca 2024

Opis zbiórki

Córeczka miała cztery miesiące, gdy w związku z niepokojącymi objawami trafiliśmy z nią na stację pogotowia. Wcześniej nic nie zapowiadało, że będzie miała jakiekolwiek problemy zdrowotne, dlatego diagnoza, z którą musieliśmy się zmierzyć, była dla nas ogromnym ciosem. Okazało się, że Oliwia zmaga się z padaczką…

To choroba, która jest nieobliczalna. Podczas ataków z córeczką nie ma kontaktu, nie reaguje na bodźce, podnosi tylko jedną rączkę. Obecnie Oliwka regularnie przyjmuje leki, które wstrzymują powstawanie kolejnych napadów. Niestety, nawet jeśli nie obserwujemy żadnych zewnętrznych objawów, badania wykazują dalsze wyładowania w mózgu córeczki, które uniemożliwiają jej prawidłowy rozwój. 

Oliwia Kłak

Oprócz leczenia Oliwka musi być poddawana intensywnej rehabilitacji minimum dwa razy w tygodniu. Chodzimy też z córeczką na częste kontrole do poradni neurologicznej. Na ten moment niezbędne jest jednak wykonanie badań genetycznych, które umożliwią dokładne zdiagnozowanie córeczki i dzięki którym możliwe stanie się również dobranie odpowiedniego leczenia.

Wykonanie takich badań wiąże się z jednorazowym, ogromnym wydatkiem, a do wszystkiego dochodzą jeszcze koszty dalszego leczenia i rehabilitacji. Nie jesteśmy w stanie samodzielnie uzbierać takiej kwoty, dlatego z całego serca prosimy Was o wsparcie! 

Rodzice 

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0261214
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki