By Oliwier miał szansę na rozwój i dobrą przyszłość!

Oliwier Kopański

By Oliwier miał szansę na rozwój i dobrą przyszłość!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0196600
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Oliwier Kopański, 4 latka
Milicz, dolnośląskie
Autyzm dziecięcy
Rozpoczęcie: 19 Grudnia 2022
Zakończenie: 19 Grudnia 2023

Opis zbiórki

Dzięki poprzedniej zbiórce Oliwier zaczął lepiej postrzegać świat. Interesuje go otoczenie, gdy wcześniej żył, zamknięty jedynie w czterech ścianach własnych myśli.

To nasz wielki sukces. Chciałabym kontynuować rehabilitację i leczenie Oliwierka, ale niestety, zajęcia są nierefundowane. Dlatego dziś muszę jeszcze raz poprosić o Twoje wsparcie...

Oliwier przed ukończeniem 2. roku życia otrzymał diagnozę o całościowym zaburzeniu rozwoju pod postacią autyzmu dziecięcego. Był to punkt zwrotny w życiu naszej rodziny, po którym rozpoczęłam walkę o synka, który przez swoje schorzenie zatracił umiejętności komunikacyjne, zatrzymał się w rozwoju i zamknął się w swoim świecie, do którego nie chce nikogo dopuścić.

Oliwier Kopański

Z powodu zaburzonego funkcjonowania społecznego, zaburzonej komunikacji werbalnej i niewerbalnej oraz zaburzeń społecznych, Oliwier wymaga wielospecjalistycznej terapii i całodobowej opieki, aby mieć szansę na lepszą przyszłość. Marzę o usłyszeniu z ust mojego dziecka słowa „mama”.

Niestety samodzielnie nie jestem w stanie zapewnić Oliwierowi stałego dostępu do jak najlepszych specjalistów, którzy jako jedyni mają możliwość wyciągnięcia go z jego zamkniętego świata. Będę wdzięczna za każdy gest!

Mama Oliwiera

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0196600
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki